Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meeste fans Feyenoord lijken fanzone voorlopig te mijden

Meeste fans Feyenoord lijken fanzone voorlopig te mijden

MARSEILLE (ANP) - De duizenden fans van Feyenoord die woensdag en donderdag zijn aangekomen in Marseille lijken voorlopig de voor hen ingerichte fanzone aan het strand van de Franse havenstad te mijden. Op die plek aan het strand, ingericht voor duizenden supporters, is aan het begin van de middag nog slechts een handvol fans aanwezig.

Veel supporters zijn uitgeweken naar de de Vieux Port (Oude Haven) in het centrum van de stad. Onder toezicht van een grote politiemacht bezetten Nederlanders de kroegen en terrassen en wordt er op het gemak gegeten en gedronken. De sfeer in het gebied is aan het begin van de middag ontspannen.

Het overgrote deel van de fans reisde op eigen gelegenheid en kwam woensdag al aan in Marseille. Veel supporters zijn niet van plan om plaats te nemen in de fanzone en hadden al aangekondigd donderdagmiddag te gaan indrinken in de Oude Haven.

Onrustig

De autoriteiten willen de Feyenoordsupporters vanuit de fanzone met bussen naar het stadion van Olympique Marseille brengen, waar om 21.00 uur de wedstrijd begint. Een groep supporters wil echter met een mars vanuit het centrum naar Stade Vélodrome lopen.

Woensdag was het onrustig in de binnenstad van Marseille. De politie moest meermaals optreden om groepen Fransen en Nederlanders uit elkaar te houden. Twintig mensen, onder wie twee Nederlanders, zijn aangehouden. Een Nederlander raakte gewond nadat hij getroffen werd door een steen.

Olympique Marseille en Feyenoord spelen donderdagavond de tweede en beslissende wedstrijd in de halve finale van de Conference League. De Rotterdammers verdedigen een 3-2 voorsprong.

Meer uit Voetbal

Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

11 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

13 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

13 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

23 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden