Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meeste fans Feyenoord lijken fanzone voorlopig te mijden

Meeste fans Feyenoord lijken fanzone voorlopig te mijden

MARSEILLE (ANP) - De duizenden fans van Feyenoord die woensdag en donderdag zijn aangekomen in Marseille lijken voorlopig de voor hen ingerichte fanzone aan het strand van de Franse havenstad te mijden. Op die plek aan het strand, ingericht voor duizenden supporters, is aan het begin van de middag nog slechts een handvol fans aanwezig.

Veel supporters zijn uitgeweken naar de de Vieux Port (Oude Haven) in het centrum van de stad. Onder toezicht van een grote politiemacht bezetten Nederlanders de kroegen en terrassen en wordt er op het gemak gegeten en gedronken. De sfeer in het gebied is aan het begin van de middag ontspannen.

Het overgrote deel van de fans reisde op eigen gelegenheid en kwam woensdag al aan in Marseille. Veel supporters zijn niet van plan om plaats te nemen in de fanzone en hadden al aangekondigd donderdagmiddag te gaan indrinken in de Oude Haven.

Onrustig

De autoriteiten willen de Feyenoordsupporters vanuit de fanzone met bussen naar het stadion van Olympique Marseille brengen, waar om 21.00 uur de wedstrijd begint. Een groep supporters wil echter met een mars vanuit het centrum naar Stade Vélodrome lopen.

Woensdag was het onrustig in de binnenstad van Marseille. De politie moest meermaals optreden om groepen Fransen en Nederlanders uit elkaar te houden. Twintig mensen, onder wie twee Nederlanders, zijn aangehouden. Een Nederlander raakte gewond nadat hij getroffen werd door een steen.

Olympique Marseille en Feyenoord spelen donderdagavond de tweede en beslissende wedstrijd in de halve finale van de Conference League. De Rotterdammers verdedigen een 3-2 voorsprong.

Meer uit Voetbal

Advocaat (78) wil niet de oudste bondscoach op WK zijn

AMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."

44 minuten geleden
Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

2 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

13 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

13 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

13 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

15 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

15 uur geleden