Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meeste eindejaarsevenementen in grote steden gaan door

Meeste eindejaarsevenementen in grote steden gaan door

ARNHEM (ANP) - De geplande eindejaarsevenementen en vuurwerkshows in de grote steden lijken vooralsnog door te gaan, blijkt uit een rondgang van het ANP. In Arnhem waait het volgens een woordvoerder "niet erg hard" waardoor op een verantwoorde manier een vuurwerkshow kan worden gehouden.

In Eindhoven gaat het eindejaarsfeest zeker door. 'We beslissen wel pas op het laatste moment of dat met of zonder vuurwerk is, maar de festiviteiten gaan door", zegt een woordvoerder van de gemeente. Ook het Nationale Vuurwerk bij de Erasmusbrug in Rotterdam lijkt te kunnen doorgaan, zei een woordvoerder van de organisatie eerder dinsdag.

In Amsterdam, waar in de stad een lichtshow en in Weesp een vuurwerkshow gepland staat, beslist de gemeente rond 19.00 uur oudjaarsavond of de shows door kunnen gaan. In Utrecht en Den Haag staan vuurwerkvrije aftelmomenten gepland met artiesten en een lichtshow. Die evenementen gaan ook door.

In andere plaatsen zijn wel verschillende evenementen rondom de jaarwisseling afgelast door de harde wind. De jaarlijkse vreugdevuren op de stranden in Scheveningen en Duindorp in Den Haag zijn uit voorzorg maandag al afgestoken, In Floradorp in Amsterdam-Noord en de Friese gemeente Waadhoeke zijn ze afgelast. Ook meerdere nieuwjaarsduiken, waaronder de grootste in Scheveningen, gaan op 1 januari niet door.

Meer uit Binnenland

Alle bedden in tbs-klinieken bezet ondanks lagere instroom

DEN HAAG (ANP) - Het aantal nieuwe tbs-patiënten is vorig jaar gedaald naar 118, ten opzichte van 164 een jaar eerder. Desondanks zijn alle bedden in Nederlandse tbs-klinieken bezet. Dat meldt TBS Nederland op basis van cijfers uit het nieuwe jaarverslag.

1 uur geleden
Drukkerij: Curaçao zorgt dit WK voor een opvallende 'vlaggenpiek'

AMSTERDAM (ANP) - Curaçao zorgt dit WK voor een opvallende vlaggenpiek, merkt Drukbedrijf. Sinds dat land zich heeft geplaatst voor het WK worden vlaggen van het land tien keer vaker besteld dan in een normale periode, aldus het drukwerkbedrijf.

2 uur geleden
Drie gewonden bij twee steekpartijen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij twee steekincidenten in Den Haag zijn drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Den Haag op X. De steekpartijen vonden in de nacht van zondag op maandag plaats in het stadscentrum, op de Kalvermarkt en het Koningin Julianaplein.

4 uur geleden
A4 deels gesloten door fatale aanrijding vlakbij Belgische grens

OSSENDRECHT (ANP) - Bij een aanrijding op de A4 vlakbij de grens met België is een persoon overleden. Dat meldt de politie Zeeland-West-Brabant op X. De snelweg is tussen knooppunt De Markiezaat en Zandvliet in België gedeeltelijk afgesloten. Het viaduct over de A4 in Ossendrecht is ook dicht.

4 uur geleden
Opvolger identificatiedienst iDIN breed te gebruiken in Nederland

AMSTERDAM (ANP) - De Belgische identificatieapp itsme is vanaf maandag breed te gebruiken in Nederland. De app wordt de opvolger van iDIN, de identificatiedienst waarmee je via je bank kunt inloggen bij verzekeraars, webwinkels en tal van andere organisaties. Mensen die zich ergens willen identificeren met iDIN kunnen dit voortaan ook doen met itsme. Daarvoor moeten ze kiezen voor een speciale optie in het iDIN-menu.

4 uur geleden
Centraal Joods Overleg dreigt met gang naar rechter om Kanye West

AMSTERDAM (ANP) - Het Centraal Joods Overleg (CJO) dreigt naar de rechter te stappen als het kabinet geen inreisverbod instelt voor de artiest Kanye West, meldt de organisatie zondag in een verklaring. Het verzoek om Kanye West, bekend als Ye, de toegang tot Nederland te ontzeggen is vrijdag door het CJO neergelegd bij minister Bart van den Brink (Asiel en Migratie).

15 uur geleden
Code geel in Gelderland en Overijssel om onweersbuien

DE BILT (ANP) - In Gelderland en Overijssel is code geel van kracht wegens onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kan plaatselijk hagel vallen en veel neerslag, aldus het weerinstituut.

16 uur geleden