Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meeste coronabesmettingen in Den Haag en omstreken

Meeste coronabesmettingen in Den Haag en omstreken

DEN HAAG (ANP) - In de regio Den Haag zijn tussen dinsdagochtend en woensdagochtend verreweg de meeste nieuwe coronagevallen geregistreerd. Het aantal besmettingen steeg met 248. Voor het eerst sinds het begin van de coronacrisis lag het aantal meldingen in een etmaal in de regio Haaglanden boven de 200.

Het aantal besmettingen in Den Haag zelf steeg met 120. In Delft kwamen 50 gevallen aan het licht, in Pijnacker-Nootdorp 19, in Zoetermeer 18 en in de gemeente Westland 13. In Leidschendam-Voorburg en in Rijswijk werden 11 mensen positief bevonden.

In Amsterdam-Amstelland werden tussen dinsdagochtend en woensdagochtend 154 positieve tests geregistreerd. Daarvan waren 132 in Amsterdam. In Rotterdam-Rijnmond 149, waaronder 85 in Rotterdam. In de provincie Utrecht kregen 102 mensen te horen dat ze het coronavirus hebben opgelopen.

In heel Nederland steeg het aantal besmettingen met 1140, zoals minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid) eerder woensdag al meedeelde. Dat is de grootste toename in de afgelopen maanden.

Meer uit Binnenland

Flinke rijen voor nieuw horloge, winkels rest van de dag dicht

DEN HAAG (ANP) - De politie en de beveiliging van de Westfield Mall of the Netherlands in Leidschendam hebben zaterdagochtend een paar honderd mensen uit het winkelcentrum weggestuurd. Voor de Swatchwinkel stond een lange rij omdat daar zaterdag een nieuw horloge in de verkoop zou gaan.

57 minuten geleden
Vrouw in huis Helmond dood aangetroffen, man aangehouden

HELMOND (ANP) - In Helmond is in de nacht van vrijdag op zaterdag een overleden vrouw gevonden in een huis, meldt de politie. Een man in dezelfde woning is aangehouden. Over de relatie tussen de twee en meer informatie over de omstandigheden deelt de politie momenteel nog niets.

1 uur geleden
Universiteit Leiden geeft eeuwenoude platen terug aan India

DEN HAAG (ANP) - De Universiteit Leiden geeft twee eeuwenoude ringen met beschreven koperen platen terug aan India. De Indiase premier Narendra Modi krijgt de 'Chola-platen' deze zaterdag ook te zien bij zijn bezoek aan Den Haag, meldt de universiteit.

1 uur geleden
Storing bij CBS na brand in datacenter Almere verholpen

DEN HAAG (ANP) - De storing bij het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) na de brand in een datacenter is verholpen, staat op de site. Sinds die brand, vorige week donderdag, kampte het CBS met problemen. Ook andere bedrijven die gebruikmaken van het datacenter in Almere merkten de gevolgen van de brand.

3 uur geleden
Weeronline: zonnig en warm weer komt eind mei en begin juni terug

HOUTEN (ANP) - De komende vier weken is het vaker warm en droger dan normaal. De kans op zomerse dagen, waarop de temperatuur minimaal 25,0 graden bedraagt, neemt volgens Weeronline toe.

4 uur geleden
Politie houdt drie mensen aan na anti-azc-protest in Apeldoorn

APELDOORN (ANP) - De politie in Apeldoorn heeft drie mensen aangehouden nadat in de nacht van vrijdag op zaterdag ongeregeldheden uitbraken bij een rotonde aan de Laan van Maten. De onrust ontstond nadat een groep demonstranten rond middernacht daar de confrontatie met de politie zocht. Dat gebeurde na een lichtjestocht eerder op de avond, waarmee gedemonstreerd werd tegen een azc in Apeldoorn.

6 uur geleden
Hennis-Plasschaert stopt als VN-gezant voor Libanon

NEW YORK (ANP) - Jeanine Hennis-Plasschaert stopt als gezant voor Libanon, maakten de Verenigde Naties vrijdagavond bekend. Ze krijgt een nieuwe functie: ondersecretaris-generaal voor Veiligheid en Beveiliging bij het VN-departement voor Veiligheid en Beveiliging (UNDSS). Zij volgt de Canadees Gilles Michaud op.

12 uur geleden