Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meerdere Duitse vliegvelden hebben last van computerstoring

Meerdere Duitse vliegvelden hebben last van computerstoring

BERLIJN (ANP/DPA) - Het Duitse vliegverkeer ondervindt hinder van de wereldwijde computerstoringen. Vluchten zijn vertraagd en op meerdere vliegvelden waren problemen met het inchecken.

Budgetoperator Eurowings meldde storingen als gevolg van de computerproblemen, onder meer op het vliegveld van Düsseldorf. Lufthansa zei "minimaal" getroffen te zijn en geen grote gevolgen te zien.

Volgens een woordvoerder van het vliegveld in Hamburg ondervinden vier maatschappijen problemen, maar zijn de verstoringen onder controle.

Op het vliegveld van Keulen zijn er "grote verstoringen in het incheckproces". Het is niet duidelijk hoe lang de problemen aanhouden. Op de luchthaven van Stuttgart moest het inchecken handmatig gebeuren. Hierdoor ontstonden langere wachttijden, maar geen vluchtannuleringen.

Het vliegverkeer in Berlijn stond stil, maar wordt inmiddels hervat. Op de luchthaven van Frankfurt werden geen grote storingen gemeld.

Meer uit Buitenland

Reuters: Leger voorbereid op inzet Nationale Garde in Washington

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse leger bereidt zich voor om de Nationale Garde in te zetten in de hoofdstad Washington. Dat zeggen twee anonieme Amerikaanse functionarissen tegen persbureau Reuters.

52 minuten geleden
Australië zal staat Palestina in september erkennen

SYDNEY (ANP/RTR) - Australië zal de staat Palestina officieel erkennen in september tijdens de Algemene Vergadering van de VN. Dat heeft premier Anthony Albanese maandag bekendgemaakt. "Totdat de Israëlische en Palestijnse staatssoevereiniteit permanent is, kan vrede alleen tijdelijk zijn", zei Albanese tegen verslaggevers.

1 uur geleden
Israël doodt Al Jazeera-journalist Anas al-Sharif in Gaza

GAZA STAD (ANP/RTR) - Israël heeft zondag Al Jazeera-correspondent Anas al-Sharif gedood in Gaza-Stad. De directeur van het Al Shifa-ziekenhuis heeft aan Al Jazeera bevestigd dat de 28-jarige Al-Sharif overleed na een aanval op een tent met journalisten bij de hoofdingang van het ziekenhuis. Volgens Al Jazeera lijkt het op een gerichte aanval door Israël. Daarbij kwamen nog zeker drie andere journalisten van Al Jazeera om.

4 uur geleden
Israël doodt Al Jazeera-journalist Anas al-Sharif in Gaza

GAZA STAD (ANP/RTR) - Israël heeft zondag Al Jazeera-correspondent Anas al-Sharif gedood in Gaza-Stad. De directeur van het Al Shifa-ziekenhuis heeft aan Al Jazeera bevestigd dat de 28-jarige Al-Sharif overleed na een aanval op een tent met journalisten bij de hoofdingang van het ziekenhuis. Volgens Al Jazeera lijkt het op een gerichte aanval door Israël. Daarbij kwamen nog zeker drie andere journalisten van Al Jazeera om.

7 uur geleden
VN-functionaris: plan Israël voor Gaza kan tot nieuwe ramp leiden

NEW YORK (ANP/AFP) - Israëls plan om Gaza-Stad te controleren brengt het risico van een "nieuwe ramp" met zich mee. Dat zei Miroslav Jenca, adjunct-secretaris-generaal van de VN, zondag in een spoedvergadering van de VN-Veiligheidsraad. Jenca vreest dat het plan leidt tot "verdere gedwongen ontheemding, doden en verwoesting."

9 uur geleden
Iran zegt dat IAEA-functionaris land zal bezoeken voor gesprekken

TEHERAN (ANP/RTR) - Een hoge functionaris van het Internationaal Atoomenergieagentschap (IAEA) vliegt maandag naar Iran voor gesprekken, meldt de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi. Er staat geen bezoek aan nucleaire locaties op de agenda.

11 uur geleden
VS-vicepresident: geen overleg Zelensky met Poetin voor Trump

WASHINGTON (ANP/RTR) - De kans is klein dat er een gesprek komt tussen de Oekraïense president Zelensky en diens Russische ambtgenoot Poetin voordat Poetin vrijdag met de Amerikaanse president Trump spreekt. Een dergelijk overleg zou niet productief zijn, aldus de Amerikaanse vicepresident Vance over het streven naar een bestand tussen Rusland en Oekraïne.

14 uur geleden