Meer sporters en clubs voor fitnessketen Basic-Fit
HOOFDDORP (ANP) - Fitnessketen Basic-Fit heeft er in de eerste helft van dit jaar meer klanten bij gekregen, terwijl ook het aantal sportclubs toenam. Volgens het beursgenoteerde bedrijf bedroeg de groei van het aantal abonnees bijna 300.000, waarmee het totaal uitkwam op 4,1 miljoen. Basic-Fit is actief in zes Europese landen.
Het aantal sportclubs nam met 135 toe naar 1537 vestigingen. Dat is mede te danken aan de overname van een sportscholenexploitant in Spanje. In Nederland telt Basic-Fit nu 241 clubs. Het bedrijf is ook aanwezig in België, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk. Basic-Fit heeft als doelstelling dit jaar te groeien naar 1575 clubs.
De omzet ging op jaarbasis met 17 procent omhoog naar 585 miljoen euro en er werd een nettowinst behaald van 4,2 miljoen euro. Topman René Moos spreekt in een toelichting van solide resultaten.
Voor heel 2024 mikt Basic-Fit op een omzet tussen de 1,2 miljard en 1,25 miljard euro. Om de inkomsten te verhogen wordt ook ingezet op duurdere premiumabonnementen, waarmee klanten bijvoorbeeld gebruik kunnen maken van massagestoelen in de clubs.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - De uitgaven aan televisiereclames in Nederland zijn in de eerste helft van dit jaar gegroeid. Het is voor het eerst sinds 2022 dat het eerste halfjaar weer groei laat zien, aldus cijfers van tv-marketingorganisatie Screenforce.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De uitgaven aan televisiereclames in Nederland zijn in de eerste helft van dit jaar gegroeid. Het is voor het eerst sinds 2022 dat het eerste halfjaar weer groei laat zien, aldus cijfers van tv-marketingorganisatie Screenforce.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Wall Street heeft woensdag wat terrein teruggewonnen na een verliesreeks van drie dagen. Beleggers gingen volgens kenners op koopjesjacht. Door de verliezen van de afgelopen dagen leken sommige aandelen opeens aantrekkelijk geprijsd. De koerswinsten werden wel enigszins getemperd door een verkoopgolf op de obligatiemarkt.
5 uur geledenCARACAS (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Chevron, het Italiaanse Eni en andere buitenlandse energiebedrijven hebben woensdag in Caracas handtekeningen gezet onder grote projectuitbreidingen om de olieproductie in Venezuela op te krikken. Ze willen er komende jaren veel geld investeren. Chevron heeft zelfs meer dan 7 miljard dollar toegezegd.
5 uur geledenALEXANDRIA (ANP/RTR) - Google heeft in een rechtszaak een gedwongen verkoop van een bedrijfsonderdeel ontlopen. Het is al de derde keer in korte tijd dat Amerikaanse autoriteiten achter het net vissen in pogingen een techconcern op te knippen.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nog steeds zijn er burgers, bedrijven en andere organisaties die het oude rekeningnummer van de Belastingdienst gebruiken. Volgens de fiscus komt vier maanden na de overstap naar Rabobank nog een op de tien betalingen binnen via het oude ING-nummer. Daarom komt de Belastingdienst binnenkort met een campagne op radio en internet om iedereen nogmaals te attenderen op de verandering.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Scheepvaartconcern Maersk heeft een contract getekend om een groot containerschip voor het eerst uit te rusten met een soort zeil. Het Britse bedrijf Anemoi gaat een zogenoemd rotorzeil maken met een hoogte van 35 meter. Dat wordt volgend jaar voor een proef geplaatst op een containerschip en moet helpen het brandstofverbruik terug te dringen.
7 uur geleden