Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer ontuchtmeldingen over oud-directeur Kanjer Wens Nederland

Meer ontuchtmeldingen over oud-directeur Kanjer Wens Nederland

UTRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft meer meldingen van ontucht binnengekregen over de 54-jarige oud-directeur van de stichting Kanjer Wens Nederland. Vorige week werd bekend dat het OM de man verdenkt van ontucht met twee en mogelijk drie minderjarige jongens. Daarna zijn meer meldingen binnengekomen over het gedrag van de Almeerder, zo bevestigt het OM maandag berichtgeving van Omroep Flevoland.

Het OM onderzoekt nu samen met de politie of de nieuwe meldingen tot meer verdenkingen tegen de man gaan leiden. Hij wordt verdacht van twee gevallen van ontucht in de tijd dat hij directeur was van Kanjer Wens Nederland, een organisatie die dagjes uit organiseert voor chronisch of ernstig zieke kinderen. Voordat hij daar werkte zou hij nog een minderjarige jongen hebben misbruikt.

Kanjer Wens Nederland werd vijf jaar geleden opgericht door de Almeerder, die dit najaar met zijn werk stopte nadat hij was opgepakt op verdenking van ontucht. Sinds vorige week staat de website van de stichting op zwart en zijn alle activiteiten vooralsnog gestaakt.

Meer uit Binnenland

Geen noodpaspoorten afgegeven door storing

DEN HAAG (ANP) - Mensen die op reis gaan, kunnen zaterdag geen noodpaspoort krijgen. De Koninklijke Marechaussee kan die niet verstrekken door een landelijke storing. Het is niet bekend wat de oorzaak van de storing is en hoelang het duurt om die te verhelpen.

1 uur geleden
Politie Amsterdam ziet meer geweld van mensen zonder perspectief

AMSTERDAM (ANP) - De politie ziet de afgelopen jaren een toename van incidenten in de binnenstad van Amsterdam met mensen die 'gevoelsmatig weinig tot niets meer te verliezen hebben'. De politie meldt dit na berichtgeving van Het Parool. "Dit uit zich in overlastgevend gedrag, maar ook in winkeldiefstallen, bedreigingen, intimidaties en geweld", schrijft de politie in een schriftelijke reactie.

4 uur geleden
Marcouch wil met rapper Ye naar Holocaustmuseum

ARNHEM (ANP) - De Arnhemse burgemeester Ahmed Marcouch heeft rapper Ye uitgenodigd om zondag, tussen zijn Nederlandse concerten door, een bezoek te brengen aan het Nationaal Holocaustmuseum in Amsterdam. Daarna zou hij samen met de opperrabbijn een krans kunnen leggen bij het Namenmonument. Dat bevestigt Marcouch' woordvoerder na een bericht in de Volkskrant.

8 uur geleden
Politie betrapt daders van plofkraak in Vlaardingen op heterdaad

VLAARDINGEN (ANP) - Twee personen hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag een plofkraak gepleegd bij een pinautomaat aan de Reigerlaan in Vlaardingen. Dat schrijft de politie op X.

10 uur geleden
Auto rijdt woning in Kerkrade binnen, twee gewonden

KERKRADE (ANP) - Aan de Toupsbergstraat in het Limburgse Kerkrade is in de nacht van vrijdag op zaterdag een auto een woning binnengereden. De bestuurder en een inzittende van de auto raakten gewond. Zij zijn met letsel naar het ziekenhuis gebracht. Dat heeft de politie bekendgemaakt.

14 uur geleden
Voetganger overleden bij aanrijding met tram in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Bij een aanrijding met een tram in Rotterdam is vrijdagavond een voetganger overleden. Dat meldt de politie Rotterdam op X. Het ongeval vond om 23.30 uur plaats op de 1e Middellandstraat.

16 uur geleden
IND gaat openstaande asielaanvragen systematischer oppakken

DEN HAAG (ANP) - Asielaanvragen die voor het ingaan van het EU-migratiepact zijn ingediend, worden op een nieuwe systematische manier beoordeeld. Asielminister Bart van den Brink laat weten dat dit nodig is.

22 uur geleden