Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer Nederlanders vast in hotels in Abu Dhabi

Meer Nederlanders vast in hotels in Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - In de hotels die in Ahu Dhabi zijn afgesloten vanwege het coronavirus zitten naast Nederlandse wielrenners ook een aantal andere Nederlanders. Het ministerie van Buitenlandse Zaken kan niet precies zeggen om hoeveel het er gaat.

"De ambassade heeft contract met een paar Nederlanders en ze proberen nog na te gaan of er nog andere Nederlanders in het hotels verblijven waarmee nog geen contact is geweest", aldus een woordvoerder van het ministerie. Het is niet bekend of deze Nederlanders ook zijn getest op het coronavirus.

De renners en overige teamleden van de wielerploegen die nog altijd vastzitten in een hotel in Abu Dhabi hebben wel een test ondergaan. Het ministerie van Volksgezondheid van het emiraat bevestigde dat 167 afgenomen tests geen besmetting hebben aangetoond. De komende uren worden meer resultaten verwacht. Tot die tijd blijven de renners en stafleden in quarantaine.

Meer uit Binnenland

Wilders vindt vertrek fractieleden 'emotioneel'

DEN HAAG (ANP) - Het afsplitsen van zeven PVV-fractieleden was een "emotioneel" moment voor PVV-leider Geert Wilders. "Het is een zwarte dag voor de PVV."

1 uur geleden
Gidi Markuszower leidt nieuwe fractie ex-PVV'ers

DEN HAAG (ANP) - Gidi Markuszower wordt de partijleider van de nieuwe fractie van opgestapte PVV'ers. Hidde Heutink, de voormalig campagneleider van de PVV, wordt zijn vicevoorzitter.

1 uur geleden
Rover en Translink winnen kort geding over dure ov-kaarten

UTRECHT (ANP) - Reizigersvereniging Rover en Translink, het bedrijf achter de ov-chipkaart, hebben gelijk gekregen van de rechter in het kort geding tegen Kings Online, dat via twee websites ov-chipkaarten verkoopt voor hoge bedragen. Dat meldt Rover. Honderden reizigers hadden zich bij de vereniging gemeld, omdat zij tientallen euro's te veel hadden betaald voor een persoonlijke ov-chipkaart. Mensen dachten vanwege de huisstijl van de website, die leek op die van de NS en Translink, via een officiële aanbieder een bestelling te plaatsen.

2 uur geleden
Advocaat ouders doodgestoken Sohani: dader moet celstraf krijgen

UTRECHT (ANP) - De advocaat van de ouders van de 11-jarige Sohani, die op 1 februari vorig jaar in Nieuwegein werd doodgestoken, wil dat de rechtbank Hamsah L. (30) tot een strafbare dader verklaart. Hij vindt dat L. naast tbs ook een celstraf moet krijgen. Volgens raadsman Sébas Diekstra heeft L. in de periode voor het misdrijf drugs gebruikt, terwijl hij wist dat dit tot psychoses kan leiden. Dat betoogde hij dinsdag tijdens de rechtszaak tegen L. bij de rechtbank in Utrecht.

2 uur geleden
IJ-tunnel langer dan jaar dicht, grote impact op bereikbaarheid

AMSTERDAM (ANP) - De IJ-tunnel gaat vanaf de zomer van 2027 ruim een jaar dicht. De afsluiting heeft grote gevolgen voor de bereikbaarheid van Amsterdam, de regio en in het bijzonder Amsterdam-Noord, aldus de gemeente. De tunnel, die het centrum met het stadsdeel Noord verbindt, is aan groot onderhoud toe.

3 uur geleden
Verdachte uit Zwaag in zaak broer S10 blijft in voorarrest

HAARLEM (ANP) - De 24-jarige Signiomar D. uit Zwaag blijft vastzitten in de zaak rond Emiel den Hollander, de tweelingbroer van zangeres S10. De rechtbank heeft het verzoek om zijn voorarrest op te heffen afgewezen.

4 uur geleden
22-jarige verdachte van geweld in Beverwijk blijft in cel

HAARLEM (ANP) - De 22-jarige Adam el B. uit Beverwijk blijft vastzitten in de zaak rond het geweld tussen twee jeugdgroepen uit Haarlem en Beverwijk, in september vorig jaar. Dat heeft de rechtbank in Haarlem dinsdag besloten. Beelden van het geweld werden online gedeeld, waarop een vergeldingsactie volgde van een groep Haarlemmers en vijf middelbare scholen in de regio een dag de deuren sloten.

5 uur geleden