Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer gebruikers voor sociaal netwerk Twitter

Meer gebruikers voor sociaal netwerk Twitter

SAN FRANCISCO (ANP) - Twitter heeft in het vierde kwartaal het aantal gebruikers verder zien toenemen. Het aantal dagelijks actieve gebruikers op het sociale netwerk steeg met 13 procent tot 217 miljoen in vergelijking met een jaar eerder.

Twitter heeft een doel om in het vierde kwartaal van volgend jaar 315 miljoen dagelijks actieve gebruikers te hebben. Verder stegen de inkomsten met 22 procent tot bijna 1,6 miljard dollar, omgerekend 1,4 miljard euro. Die inkomsten komen hoofdzakelijk uit advertenties. Daarbij behaalde de onderneming uit San Francisco een nettowinst van 182 miljoen dollar.

Over heel 2021 klom de omzet met 37 procent tot iets meer dan 5 miljard dollar. De onderneming mikt voor 2023 op een omzet van 7,5 miljard dollar of meer. Twitter had eerder al gezegd geen grote last te hebben bij de advertentie-inkomsten van de privacy-aanpassingen die techbedrijf Apple heeft doorgevoerd.

Over heel 2021 leed Twitter wel een verlies. Dat had onder meer te maken met schikkingen van 766 miljoen dollar voor rechtszaken, waaronder een kwestie met aandeelhouders die moesten worden gecompenseerd.

Meer uit Financieel

Ørsted mag verder met bouwen groot windpark voor kust New York

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Ørsted mag van een Amerikaanse rechter verdergaan met het bouwen van een windpark op zee voor de kust van New York tijdens het wachten op een uitspraak. Het Deense windenergiebedrijf had een rechtszaak aangespannen, nadat de Amerikaanse president Donald Trump in december alle grote offshore-windenergieprojecten had stilgelegd.

1 uur geleden
KLM gaat onder herbenoemde Rintel kosten sneller verlagen

AMSTERDAM (ANP) - Luchtvaartmaatschappij KLM wil de komende tijd onder de herbenoemde topvrouw Marjan Rintel sneller de kosten verlagen. In oktober werd al een kostenbesparingsprogramma van honderden miljoenen euro's aangekondigd, waarbij onder meer 250 kantoorbanen verdwenen. Met een volgende stap in die strategie moeten de kosten verder omlaag. Hoe dat gebeurt, wordt de komende maanden bekend.

3 uur geleden
VS en India akkoord over handelsdeal, meldt Trump

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten hebben een handelsdeal gesloten met India. Dit meldt president Donald Trump maandag op zijn socialemediaplatform Truth Social, na een gesprek met de Indiase premier Narendra Modi.

3 uur geleden
AEX sluit hoger, verkopen van goud en zilver nemen af

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak en andere Europese graadmeters zijn maandag hoger gesloten. In de ochtend stonden er nog minnen op de borden, maar die werden gedurende de dag omgezet in winsten.

4 uur geleden
Bronnen: VS steken miljarden in voorraad strategische aardmetalen

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten werken aan een miljardenfonds om voorraden aan te leggen van strategische aardmetalen. Zo wil de regering van president Donald Trump dat bedrijven minder vatbaar worden voor verstoringen in de toelevering vanuit andere landen, zoals China.

5 uur geleden
EU mist grondstoffen om klimaatdoel te halen, stelt EU-rekenkamer

LUXEMBURG (ANP) - De Europese Unie ligt momenteel niet op schema om de grondstoffen te verkrijgen die nodig zijn om haar energie- en klimaatdoelen te halen, concludeert de Europese Rekenkamer (ERK).

5 uur geleden
Cosmeticabedrijf Rituals boekt recordomzet en opent meer winkels

AMSTERDAM (ANP) - Cosmeticabedrijf Rituals heeft afgelopen jaar een recordomzet geboekt, mede dankzij de opening van honderden nieuwe winkels wereldwijd. De omzet kwam in het 25e jaar van het bestaan uit op 2,4 miljard euro, een groei van zo'n 16 procent ten opzichte van een jaar eerder.

5 uur geleden