Meer duels uit eerste divisie en eredivisie vrouwen live op tv
ZEIST (ANP) - Sportzender ESPN gaat vanaf komend weekeinde zoveel mogelijk duels uit de Keuken Kampioen Divisie rechtstreeks uitzenden. Alle wedstrijden in de Eredivisie voor vrouwen zijn met onmiddellijke ingang live te volgen, op televisie of online via ESPN Watch.
De achttien clubs uit de Eredivisie gingen in oktober al unaniem akkoord met een nieuw contract voor vijf jaar dat na 2025 ingaat. Daardoor zijn alle duels op het hoogste niveau minimaal tot 2030 rechtstreeks te volgen op ESPN.
De betrokken partijen doen geen mededelingen over de waarde van het nieuwe mediacontract voor de liverechten van de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Eredivisie voor vrouwen. Maar met de deal zou volgens verschillende media een bedrag van 750 miljoen euro zijn gemoeid.
Alle partijen hebben dinsdag hun handtekening gezet onder het akkoord dat in oktober werd gesloten.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
3 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
11 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
1 dag geleden