Meer duels uit eerste divisie en eredivisie vrouwen live op tv
ZEIST (ANP) - Sportzender ESPN gaat vanaf komend weekeinde zoveel mogelijk duels uit de Keuken Kampioen Divisie rechtstreeks uitzenden. Alle wedstrijden in de Eredivisie voor vrouwen zijn met onmiddellijke ingang live te volgen, op televisie of online via ESPN Watch.
De achttien clubs uit de Eredivisie gingen in oktober al unaniem akkoord met een nieuw contract voor vijf jaar dat na 2025 ingaat. Daardoor zijn alle duels op het hoogste niveau minimaal tot 2030 rechtstreeks te volgen op ESPN.
De betrokken partijen doen geen mededelingen over de waarde van het nieuwe mediacontract voor de liverechten van de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Eredivisie voor vrouwen. Maar met de deal zou volgens verschillende media een bedrag van 750 miljoen euro zijn gemoeid.
Alle partijen hebben dinsdag hun handtekening gezet onder het akkoord dat in oktober werd gesloten.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
1 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
6 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
6 uur geleden