Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer dan 200 'coronaboetes' in regio Amsterdam

Meer dan 200 'coronaboetes' in regio Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam en omstreken zijn afgelopen weekend 212 boetes uitgedeeld aan mensen die de regels omtrent het coronavirus overtraden. De autoriteiten deelden daarnaast veel waarschuwingen uit. Op plekken waar al veel gewaarschuwd was, gingen de autoriteiten sneller over tot het opleggen van een sanctie. Waar dat was, kon de woordvoerder van burgemeester Femke Halsema niet zeggen.

Halsema had mensen nadrukkelijk opgeroepen om het paasweekend niet de deur uit te gaan. Om de veiligheidssituatie op drukke plekken zoals parken, pleinen of markten in de gaten te houden, maakte de gemeente tijdens het paasweekend gebruik van surveillancecamera's.

Meer uit Binnenland

Ook maandag nog geen treinen van Rotterdam naar het zuiden

ROTTERDAM (ANP) - Door "verschillende tegenvallers" bij de herstelwerkzaamheden na een brand kunnen ook maandag nog geen treinen rijden van Rotterdam naar het zuiden, meldt ProRail. "We vinden het ontzettend vervelend dat we de prognose opnieuw moeten bijstellen."

28 minuten geleden
Meeste aangehouden relschoppers Den Haag weer vrij

DEN HAAG (ANP) - Van de 29 mensen die zaterdagavond in de Haagse Schilderswijk werden aangehouden tijdens ongeregeldheden na de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada, zijn er 25 in de nacht vrijgelaten met een boete. Dat laat een woordvoerster van de politie weten.

2 uur geleden
Drie gewonden bij aanrijding te midden van feestende Marokko-fans

AMSTERDAM (ANP) - Aan de Slotermeerlaan in Amsterdam zijn in de nacht van zaterdag op zondag drie mensen gewond geraakt door een aanrijding tussen een motorscooter en een fatbike. De 18-jarige Amsterdamse bestuurder van de motorscooter is aangehouden. Een politiewoordvoerder laat weten dat het voertuig als gestolen te boek stond en dat de man zonder rijbewijs reed.

3 uur geleden
Tien aanhoudingen in Rotterdam en Dordrecht na Marokko-Canada

ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam en Dordrecht zijn in totaal tien aanhoudingen verricht die de politie linkt aan de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada van zaterdagavond. Dat meldt een woordvoerder.

3 uur geleden
Twee doden door eenzijdig auto-ongeluk in Noord-Brabant

ZEELAND (ANP) - Bij een ongeval in het Noord-Brabantse dorp Zeeland zijn zondagochtend vroeg twee inzittenden van een auto overleden. Een van de slachtoffers is een 15-jarige jongen uit Uden. De identiteit van het andere slachtoffer is nog niet bekend, meldt een politiewoordvoerder.

4 uur geleden
Steekpartij in horecapand in Assen, twee gewonden

ASSEN (ANP) - Bij een steekpartij in een horecapand aan de Kerkstraat in Assen zijn twee mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Drenthe op X. De slachtoffers werden ter plaatse aangetroffen. Een van hen is ernstig gewond.

9 uur geleden
Gewonde bij steekincident in woning in Leende

LEENDE (ANP) - Bij een steekpartij in Leende is in de nacht van zaterdag op zondag een persoon gewond geraakt. Het incident gebeurde rond 03.00 uur in een woning aan de Oostrikkerstraat. Dat meldt de politie Oost-Brabant op X.

9 uur geleden