Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer dan 170 BN'ers doen mee aan actiedag Giro555

Meer dan 170 BN'ers doen mee aan actiedag Giro555

HILVERSUM (ANP) - Meer dan 170 bekende Nederlanders gaan woensdag in Hilversum aan de slag in het actiecentrum voor Giro555. Ze nemen in Beeld & Geluid telefoontjes aan in het belpanel of helpen mee op sociale media. Ook mensen uit de Turkse en Syrische gemeenschap en religieuze leiders nemen plaats achter de telefoon.

Op de radio, televisie en in andere media wordt de hele dag verslag gedaan van de actie voor de getroffenen van de aardbevingen. Radiozenders NPO FunX en NPO 3FM bijten het spits om 05.55 uur af met een gezamenlijke ochtendshow, waarin de laatste tussenstand wordt gemeld. 's Avonds is er een live-uitzending op NPO 1, een samenwerking van NPO, RTL en Talpa, waarna de voorlopige eindstand duidelijk wordt.

De laatst gemelde tussenstand van Giro555 was van maandag, toen er bijna 25 miljoen euro binnen was. De landelijke actie is bedoeld om geld in te zamelen voor noodhulp als onderdak, kleding, medische zorg en voedsel voor de getroffenen.

Meer uit Binnenland

Ali B blijft aanranding Jill Helena ontkennen: we waren intiem

AMSTERDAM (ANP) - Ali B blijft ontkennen dat hij in mei 2018 zangeres Jill Helena heeft aangerand in de auto bij het Martin Luther Kingpark in Amsterdam. Volgens Ali B was het alleen zoenen, met wederzijdse toestemming. Ze hadden een langdurige affaire, zei hij.

47 minuten geleden
Ali B meest geraakt door beschuldiging Jill Helena

AMSTERDAM (ANP) - Ali B voelde zich van de beschuldigingen tegen hem het meest geraakt door die van zangeres Jill Helena. Dat zei de rapper dinsdag tijdens de behandeling van het hoger beroep van de zedenzaak tegen hem.

56 minuten geleden
Oud-burgemeester Aboutaleb verkenner in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ahmed Aboutaleb, voormalig burgemeester van Rotterdam, gaat als verkenner aan de slag in Den Haag. Hij moet kijken of er een coalitie kan worden gevormd na de gemeenteraadsverkiezingen van vorige week.

1 uur geleden
Openbaar vervoer krijgt opnieuw ruime voldoende van reizigers

DEN HAAG (ANP) - Reizigers in het openbaar vervoer geven het ov in 2025 een ruime voldoende. Net als in 2024 en 2023 krijgt het Nederlandse openbaar vervoer gemiddeld een 7,8, blijkt uit onderzoek van kennisplatform CROW.

2 uur geleden
Aantal asielzoekers in Ter Apel schiet omhoog

TER APEL (ANP) - Het aantal asielzoekers in het aanmeldcentrum in Ter Apel is gestegen tot boven de 2100. Dat is aanzienlijk hoger dan de afgelopen weken, en toen lagen de aantallen al ruim boven de limiet van 2000 mensen. Voor opvangorgaan COA betekent dit geen nieuwe dwangsom, het maximumbedrag van 5 miljoen euro is ruim een week geleden bereikt.

2 uur geleden
Verklaring Ronnie Flex besproken in hoger beroep Ali B

AMSTERDAM (ANP) - Tijdens de behandeling van het hoger beroep in de zaak tegen Ali B is onder meer de nieuwe verklaring van rapper Ronnie Flex besproken. Hij verklaarde bij de onderzoeksrechter van het hof dat hij zich niet kan herinneren dat hij het woord verkrachting heeft gehoord tijdens een schrijverskamp in Heiloo in 2018. Het woord is ook niet gezegd, reageerde Ali B dinsdag.

3 uur geleden
Hulpdienst meldt gewonden door raketten in Tel Aviv

TEL AVIV (ANP/AFP) - Bij aanvallen op Tel Aviv zijn vier mensen lichtgewond geraakt, meldt de Israƫlische hulpdienst Magen David Adom. De burgemeester van de stad spreekt van een "voltreffer" op een gebouw. In aanloop naar de ontploffingen werd gewaarschuwd voor Iraanse raketten.

3 uur geleden