Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer dan 1200 kilo drugs onderschept in Rotterdamse haven

Meer dan 1200 kilo drugs onderschept in Rotterdamse haven

ROTTERDAM (ANP) - De douane heeft op 12 en 14 maart van dit jaar twee partijen cocaïne van respectievelijk 1082 en 206 kilo onderschept in de Rotterdamse haven. Een container kwam uit Colombia, de ander uit Guatemala.

De onderschepping is nu pas bekendgemaakt vanwege "onderzoeksbelangen". Het AD schrijft dat de transporten gelinkt worden aan Jos Leijdekkers, ook wel bekend als Bolle Jos. Hij wordt verdacht van grootschalige drugshandel en betrokkenheid bij de dood van de in 2019 verdwenen Naima Jillal.

Hij staat onder meer op de Nationale Opsporingslijst. In maart loofde het Openbaar Ministerie een beloning van 200.000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar zijn aanhouding.

Meer uit Binnenland

Schaatsers zakken door ijs bij Weesp, waarschuwing voor dun ijs

WEESP/MAARSSEN (ANP) - Bij Weesp zijn zondag meerdere mensen door het ijs gezakt. "We willen u waarschuwen: ga het ijs niet op!", waarschuwt de politie, die een helikopter heeft ingezet in het gebied bij de Weespersluiskade. Het is niet bekend hoe het gaat met de mensen die door het ijs zijn gezakt.

5 minuten geleden
Weekverwachting: van koud naar zacht winterweer

HOUTEN (ANP) - Komende nacht geldt voor een groot deel van het land nog code oranje, maar het koude winterweer gaat langzaam plaatsmaken voor warmere periodes, verwacht Weeronline. In het zuiden kan komende week de temperatuur oplopen naar maxima van 9 of 10 graden.

15 minuten geleden
Ga niet rijden als het niet nodig is, waarschuwt Rijkswaterstaat

UTRECHT (ANP) - Mensen zouden in de nacht van zondag op maandag en maandagochtend niet de weg op moeten gaan als dat niet nodig is. Met dat advies komt Rijkswaterstaat, nu het KNMI opnieuw met code oranje komt vanwege verwachte ijzel.

24 minuten geleden
Lichaam vermiste jongen (8) uit Steenwijk gevonden

STEENWIJK (ANP) - In Steenwijk is het lichaam gevonden van de 8-jarige jongen die sinds zaterdagavond vermist was. Dat meldt de politie.

45 minuten geleden
Schuifelen en gezelligheid door drukte op natuurijsbanen

WINTERSWIJK (ANP) - Op natuurijsbanen in Nederland wordt zondag druk geschaatst, blijkt uit een rondgang van het ANP. IJsbanen proberen zondag zo lang mogelijk open te blijven.

1 uur geleden
NS rijdt ook maandag met aangepaste dienstregeling om winterweer

UTRECHT (ANP) - NS blijft ook maandag nog met een aangepaste dienstregeling en minder treinen rijden als gevolg van het winterweer, met name in het oosten van het land. "Sommige reizigers moeten vaker overstappen en zijn langer onderweg. Ook kunnen treinen drukker zijn dan reizigers gewend zijn", meldt NS.

1 uur geleden
Rotterdammer opgepakt na terugvinden van vermist meisje in woning

ROTTERDAM (ANP) - De politie in Rotterdam heeft de bewoner aangehouden van de woning in Rotterdam-Zuid waar eerder op zondagochtend de vermiste Wendy (10) is gevonden. De man is aangehouden op verdenking van het onttrekken aan het bevoegd gezag. "Een volwassene mag niet zonder toestemming van de ouders een kind in huis nemen. We gaan er vooralsnog van uit dat er geen aanwijzingen zijn voor andere misdrijven", meldt de politie.

2 uur geleden