Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer dan 100.000 coronabesmettingen in Israël

Meer dan 100.000 coronabesmettingen in Israël

TEL AVIV (ANP/DPA) - In Israël is het aantal vastgestelde coronabesmettingen de 100.000 gepasseerd. De gezondheidsautoriteiten meldden vrijdag 1496 nieuwe gevallen in de afgelopen 24 uur, waardoor het totaal op 100.716 is gekomen. Tot dusver overleden 809 Israëlische patiënten aan Covid-19.

Israël is het 30e land ter wereld dat meer dan 100.000 infecties met het nieuwe coronavirus heeft geregistreerd. Deze week is het aantal nieuwe besmettingen gestabiliseerd rond de 1650. De epidemie verliep in Israël aanvankelijk vrij mild, maar na een vlugge versoepeling van de maatregelen tegen verdere verspreiding in mei steeg het aantal besmettingen sterk.

Meer uit Buitenland

Noodhulppunten in Gazastrook nog steeds gesloten

GAZA-STAD (ANP/RTR) - De Gaza Humanitarian Foundation (GHF) houdt zijn noodhulppunten in de Gazastrook nog steeds gesloten. De locaties, waar burgers voedselpakketten kunnen halen, zijn sinds woensdag dicht.

24 minuten geleden
Oekraïne zegt Russische raketsystemen te hebben geraakt

KYIV (ANP/RTR) - De Oekraïense krijgsmacht zegt Russische raketsystemen te hebben beschoten in de regio Brjansk. Een raketlanceerder zou zijn ontploft en twee andere installaties zouden waarschijnlijk schade hebben opgelopen.

55 minuten geleden
Advocaat EU-hof ziet Hongaarse wet in strijd met Europese rechten

LUXEMBURG (ANP) - Hongarije heeft inbreuk gemaakt op de rechten van de Europese Unie met een wet die de toegang tot lhbti-content verbiedt of beperkt. Dat concludeert de advocaat-generaal van het Europees Hof van Justitie in een zaak die is aangespannen door de Europese Commissie.

1 uur geleden
VS rekenen op instemming NAVO met defensie-eis Trump

BRUSSEL (ANP) - De Verenigde Staten rekenen erop dat de NAVO-landen instemmen met de Amerikaanse eis om 5 procent van hun economie aan hun verdediging te besteden. De defensieministers banen donderdag de weg om dat besluit op de komende NAVO-top te nemen en dat gaat lukken, meent de Amerikaanse minister Pete Hegseth.

1 uur geleden
Duitsland heeft 50.000 extra militairen nodig voor NAVO-doelen

BRUSSEL (ANP) - Het Duitse leger heeft zo'n 50.000 tot 60.000 extra manschappen nodig om te voldoen aan nieuwe NAVO-doelen, verwacht minister van Defensie Boris Pistorius. Hij spreekt donderdag met ambtgenoten in Brussel over wat elke lidstaat moet doen om de alliantie te kunnen verdedigen tegen toekomstige dreigingen.

2 uur geleden
Leger Israël haalt twee overleden gijzelaars terug uit Gaza

TEL AVIV (ANP/AFP/RTR) - De Israëlische krijgsmacht heeft de lichamen van twee overleden gijzelaars teruggehaald uit de Gazastrook. Premier Benjamin Netanyahu heeft bekendgemaakt dat het gaat om een Israëlisch-Amerikaans echtpaar dat bij de aanval van Hamas op 7 oktober 2023 werd gedood.

2 uur geleden
Kim belooft Rusland 'onvoorwaardelijke steun' tegen Oekraïne

PYONGYANG (ANP/AFP) - De Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un heeft Rusland "onvoorwaardelijke steun" toegezegd in de oorlog in Oekraïne en verwacht dat Moskou als overwinnaar uit de strijd komt. Dat meldden Noord-Koreaanse staatsmedia donderdag.

7 uur geleden