Meer boekingen voor campingvakanties Vacansoleil dan voor corona
EINDHOVEN (ANP) - Het aantal boekingen voor campingvakanties bij Vacansoleil ligt deze zomer boven het niveau van voor de coronacrisis. Sinds de versoepelingen van de lockdownmaatregelen in Europa zijn alle campings weer geopend. Sindsdien zag de Nederlandse touroperator de vraag fors aantrekken.
Voor Vacansoleil was het begin van dit jaar nog moeilijk. Vanaf juni is sprake van een enorme inhaalslag. "De maand juni was voor Vacansoleil de beste maand ooit", zegt commercieel directeur Jacky Lambert. Ten opzichte van 2019 stegen die maand de boekingen met 50 procent.
Er kan bij het bedrijf een vakantie worden geboekt op 550 campings in 19 landen, waaronder Nederland, Frankrijk, Italië en Duitsland. Vanuit Nederland is Frankrijk van oudsher de populairste bestemming. "Maar dat komt ook omdat we daar ons grootste aanbod hebben", zegt Lambert.
Vakantie vieren in eigen land is voor Europeanen dit jaar populairder dan ooit. Fransen, Italianen en Nederlanders kiezen er volgens Vacansoleil vaker dan voorheen voor om in eigen land te blijven.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/DPA/BELGA) - Duitse wijnbouwers kampen met hun grootste crisis in decennia. Dat komt omdat de prijs die ze krijgen bij de verkoop van de wijn niet meer opweegt tegen de productiekosten, staat in een rapport van de Duitse belangenorganisatie voor de landbouw DBV.
9 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - China wil de kloof in zijn ruimtevaartcapaciteiten in vergelijking met de Verenigde Staten verkleinen. Daarom versoepelt het Aziatische land de beursregels voor Chinese bedrijven die herbruikbare commerciële raketten ontwikkelen.
12 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse spoorwegtoezichthouder grijpt in bij Deutsche Bahn om een belabberde planning van spoorwerkzaamheden, waardoor treindienstregelingen verstoord raken. In de zomer informeerde Deutsche Bahn andere spoorvervoerders slechts op tijd over 62 procent van de werkzaamheden, een aandeel dat in de late herfst daalde naar 55 procent.
13 uur geledenGENT (ANP) - Het Kanaal Gent-Terneuzen, dat loopt door Zeeuws-Vlaanderen, ontvangt maandag voor het eerst een schip van meer dan 38 meter breed. Dat is nooit eerder gebeurd, meldt het Belgische persbureau Belga.
14 uur geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - De winsten van Chinese industriebedrijven zijn in november voor de tweede maand op rij gedaald. Dat wijst op een verzwakkende binnenlandse vraag en aanhoudende prijsdalingen bij de industriebedrijven.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Defensie is met afstand de grootste werkgever van Nederland, heeft de Volkskrant uitgezocht. Volgens onderzoek van de krant was Defensie eind vorig jaar goed voor 74.333 voltijdsbanen. Dat is bijna een vijfde meer dan in het vorige onderzoek vijf jaar geleden.
14 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - Het Chinese ministerie van Buitenlandse Zaken heeft sancties aangekondigd tegen tien individuen en twintig Amerikaanse defensiebedrijven vanwege wapenverkoop aan Taiwan.
16 uur geleden