Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer bezoekers voor winkels eigenaar Mall of The Netherlands

Meer bezoekers voor winkels eigenaar Mall of The Netherlands

PARIJS (ANP) - Vastgoedbedrijf Unibail-Rodamco-Westfield (URW), eigenaar van onder meer het grote winkelcentrum Mall of the Netherlands in Leidschendam, heeft vorig jaar het aantal bezoekers bij de winkels van zijn huurders zien toenemen. Ook de verkopen van de hurende winkeliers van de in Amsterdam genoteerde onderneming gingen omhoog.

De verkopen van huurders van URW klommen met meer dan 6 procent en de zogeheten 'footfall', een belangrijke indicator voor bezoekersaantallen, nam met bijna 5 procent toe. De leegstand in de winkelcentra van URW lag vorig jaar op gemiddeld 5,4 procent, tegen 6,5 procent in 2022. Tijdens de coronapandemie lag de leegstand een stuk hoger omdat veel winkeliers hun zaken hadden gesloten door lockdowns. Maar inmiddels is die leegstand weer terug op het niveau van 2019, aldus URW.

De totale huurinkomsten van de onderneming kwamen vorig jaar uit op 2,2 miljard euro. Het overgrote deel daarvan komt uit winkelcentra, maar URW is ook actief met kantoren en congressen en tentoonstellingen. Het bedrijf is aanwezig in de Verenigde Staten en Europa. URW kondigde verder aan dividenduitkeringen te hervatten.

Meer uit Financieel

Wall Street voorzichtig nu toenadering Iran en VS uitblijft

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met verliezen gesloten. Beleggers bleven voorzichtig omdat de Verenigde Staten en Iran nog niet dichter bij een vredesdeal zijn gekomen. Ondanks het ruim twee weken durende bestand lijken de spanningen zelfs weer toe te nemen. De financiƫle markten verwerkten daarnaast kwartaalberichten van grote bedrijven.

53 minuten geleden
Grote bedrijven tegen nieuwe regels voor rapportage uitstoot

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Een groep bedrijven, waaronder Apple, Amazon, Patagonia en BYD, is tegen een mogelijke aanscherping van het rapporteren van vervuilende uitstoot. In een gezamenlijke verklaring pleiten ze ervoor om bepaalde veranderingen in die rapportages optioneel in plaats van verplicht te maken. De nieuwe regels achten ze niet haalbaar.

1 uur geleden
Woonbond vindt dat huurder weinig opschiet met energiesteun

AMSTERDAM (ANP) - Huurders zien te weinig terug van de compenserende maatregelen die het kabinet heeft aangekondigd voor de hoge energielasten, vindt de Woonbond. Veel van de hulp gaat naar huiseigenaren, stipt de belangenbehartiger van huurders aan.

2 uur geleden
Moederbedrijf Facebook wil 8000 werknemers ontslaan

CHICAGO (ANP/BLOOMBERG) - Meta, het moederbedrijf van onder meer Facebook, WhatsApp en Instagram, is van plan 8000 werknemers te ontslaan. Dat meldt het hoofd van de HR-afdeling in een memo aan werknemers, ingezien door Bloomberg.

2 uur geleden
Adyen koopt Duitse specialist in klantenacties voor 750 miljoen

AMSTERDAM (ANP) - Betalingsverwerker Adyen koopt een Duitse specialist in technologie achter promotie- en klantbeloningsprogramma's voor 750 miljoen euro. Het bedrijf, Talon.One, vormt volgens het Amsterdamse fintechbedrijf een goede aanvulling op de eigen betaalsystemen.

3 uur geleden
Heineken start rechtszaak in de VS om importheffingen

AMSTERDAM (ANP) - Heineken is in de Verenigde Staten een rechtszaak begonnen tegen de regering-Trump vanwege te veel betaalde importheffingen. Dat bevestigt een woordvoerder van de bierbrouwer na eerdere berichtgeving in het NRC.

4 uur geleden
Aandelenbeurs in Amsterdam daalt na patstelling Iran en VS

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met verlies gesloten. Zorgen over een lange patstelling in de oorlog tussen de Verenigde Staten en Iran kregen de overhand. Beleggers verwerkten ook kwartaalberichten van onder andere Besi en Heineken.

4 uur geleden