Meedoen Gutiérrez en Mwene bij PSV nog onzeker
TEL AVIV (ANP) - PSV-coach Roger Schmidt weet nog niet of Érick Gutiérrez en Phillipp Mwene donderdag kunnen spelen in de wedstrijd tegen Maccabi Tel Aviv in de tussenronde van de Conference League. Vooralsnog hebben ze nog niet volledig kunnen meetrainen. "Het is nu afwachten hoe ze de laatste oefensessie doorstaan", zei Schmidt na aankomst in Israël.
Eerder al werd bekend dat Cody Gakpo en Marco van Ginkel er helemaal niet bijzijn. Schmidt heeft enkele spelers uit de jeugd toegevoegd aan de selectie. PSV verdedigt een voorsprong van 1-0, opgebouwd in de eerste ontmoeting in Eindhoven.
Schmidt wil in Tel Aviv meer doen dan de voorsprong verdedigen. "We gaan ons eigen spel spelen en proberen deze wedstrijd te winnen. Ik schat in dat we daarmee de meeste kans hebben op kwalificatie voor de volgende ronde."
Meer uit Voetbal
REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
6 uur geleden