Medvedev wint in drie sets en blijft in de race voor koppositie
PARIJS (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich in drie sets geplaatst voor de kwartfinales van het masterstoernooi van Parijs. De Rus verloor tegen de Amerikaan Sebastian Korda de eerste set, maar kwam daarna sterk terug: 4-6 6-1 6-3. Door zijn zege blijft Medvedev in de race om het jaar af te sluiten als de nummer 1 van de wereld. De titelhouder in Parijs is met Djokovic verwikkeld in een tweestrijd.
Djokovic kreeg een walk-over van Gaël Monfils en treft nu de Amerikaan Taylor Fritz. Ook Alexander Zverev had drie sets nodig om door te dringen tot de laatste acht. De Duitser was met 7-6 (4) 6-7 (3) 6-3 te sterk voor de Bulgaar Grigor Dimitrov. Zverev speelt vrijdag tegen de Noor Casper Ruud, die zich verzekerde van deelname aan de ATP Finals.
Het toernooi van Parijs is het laatste masterstoernooi van het seizoen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
2 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.
5 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.
6 uur geleden