Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev verslaat Murray in twee sets in Miami

Medvedev verslaat Murray in twee sets in Miami

MIAMI (ANP) - Daniil Medvedev heeft op het masterstoernooi van Miami Andy Murray in twee sets verslagen. Het werd 6-4 6-2 voor de nummer 2 van de wereld.

De als eerste geplaatste Medvedev (26) gunde Murray in de tweederondepartij geen enkel breakpoint en maakte het in anderhalf uur af. Het is al de zesde keer dit seizoen dat Murray (34), de mondiale nummer 85, in de tweede ronde verliest.

Murray, die in Miami weer herenigd is met coach Ivan Lendl, had in de eerste ronde de Argentijn Federico Delbonis verslagen.

Hurkacz vorig jaar winnaar in Miami

Vorig jaar werd het toernooi van Miami verrassend gewonnen door de Pool Hubert Hurkacz, die zich ten koste van de Fransman Arthur Rinderknech ook verzekerde van een plek in de derde ronde: 7-6 (5) 6-2.

De Canadees Félix Auger-Aliassime wist in Miami opnieuw geen wedstrijd te winnen. De als zevende geplaatste Canadees moest met 6-4 6-2 zijn meerdere erkennen in de Serviër Miomir Kecmanovic, de nummer 48 van de wereld.

Twee weken geleden bleef Auger-Aliassime ook in Indian Wells in de tweede ronde steken. Toen was Botic van de Zandschulp hem de baas. Auger-Aliassime haalde begin dit jaar de kwartfinales op de Australian Open en pakte op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam zijn eerste titel.

Meer uit Sport

Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

1 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.

1 uur geleden
Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

1 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

2 uur geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

3 uur geleden
Olympisch schaatskampioenen Kramer en Wüst openen TeamNL Huis

MILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.

4 uur geleden
Bezoek aan Milaan bezorgt voorzitter NOC*NSF 'kriebels' voor 2030

MILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.

5 uur geleden