Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev verslaat Murray in twee sets in Miami

Medvedev verslaat Murray in twee sets in Miami

MIAMI (ANP) - Daniil Medvedev heeft op het masterstoernooi van Miami Andy Murray in twee sets verslagen. Het werd 6-4 6-2 voor de nummer 2 van de wereld.

De als eerste geplaatste Medvedev (26) gunde Murray in de tweederondepartij geen enkel breakpoint en maakte het in anderhalf uur af. Het is al de zesde keer dit seizoen dat Murray (34), de mondiale nummer 85, in de tweede ronde verliest.

Murray, die in Miami weer herenigd is met coach Ivan Lendl, had in de eerste ronde de Argentijn Federico Delbonis verslagen.

Hurkacz vorig jaar winnaar in Miami

Vorig jaar werd het toernooi van Miami verrassend gewonnen door de Pool Hubert Hurkacz, die zich ten koste van de Fransman Arthur Rinderknech ook verzekerde van een plek in de derde ronde: 7-6 (5) 6-2.

De Canadees Félix Auger-Aliassime wist in Miami opnieuw geen wedstrijd te winnen. De als zevende geplaatste Canadees moest met 6-4 6-2 zijn meerdere erkennen in de Serviër Miomir Kecmanovic, de nummer 48 van de wereld.

Twee weken geleden bleef Auger-Aliassime ook in Indian Wells in de tweede ronde steken. Toen was Botic van de Zandschulp hem de baas. Auger-Aliassime haalde begin dit jaar de kwartfinales op de Australian Open en pakte op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam zijn eerste titel.

Meer uit Sport

Wielrenner Edoardo Affini hersteld van val en start in Tour

BARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.

1 minuut geleden
Langebaanschaatsen op Winterspelen 2030 definitief naar Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.

17 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.

18 uur geleden
Tennisser Griekspoor zakt flink op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.

23 uur geleden
Griekspoor dinsdag in laatste partij op baan 6 op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.

1 dag geleden
Coureur Russell blij dat hij weer op het hoogste treetje staat

SPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.

1 dag geleden
Opnieuw titel voor Visser en Enser op slotdag NK, ook goud Wevers

ROTTERDAM (ANP) - Turner Aaron Enser en turnster Naomi Visser hebben op de finaledag van de NK in Ahoy Rotterdam allebei nog een titel gepakt. De 19-jarige Enser, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud op het toestel vloer (13,050).

1 dag geleden