Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev verliest en is eerste plaats op wereldranglijst kwijt

Medvedev verliest en is eerste plaats op wereldranglijst kwijt

NDIAN WELLS (ANP/BELGA) - Tennisser Daniil Medvedev raakt zijn eerste plaats op de wereldranglijst alweer kwijt. De Rus verloor in de derde ronde van het masterstoernooi van Indian Wells van Gaël Monfils. De Fransman won in drie sets, 4-6 6-3 6-1.

Voor Medvedev was het toernooi van Indian Wells zijn eerste als nummer 1 van de wereld, een positie die hij eind februari overnam van Novak Djokovic. Door deze vroege uitschakeling verliest hij zijn plaats komende maandag alweer aan de Serviër.

Djokovic doet niet mee in Indian Wells. Aangezien hij niet is gevaccineerd tegen het coronavirus komt hij de Verenigde Staten niet in.

Medvedev hoopte in Californië zijn eerste toernooizege van 2022 binnen te halen. Op de Australian Open was hij er al dichtbij, maar in de finale bleek de Spanjaard Rafael Nadal te sterk.

Medvedev speelde onder neutrale vlag, vanwege de oorlog die Rusland in Oekraïne is begonnen. Hij was vrijgeloot voor de eerste ronde. In de tweede won hij van de Tsjech Tomas Machac.

Monfils neemt het in de volgende ronde op tegen de jonge Spanjaard Carlos Alcaraz.

Meer uit Sport

Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

2 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

4 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

15 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

16 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

20 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

22 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

1 dag geleden