Medvedev verliest en is eerste plaats op wereldranglijst kwijt
NDIAN WELLS (ANP/BELGA) - Tennisser Daniil Medvedev raakt zijn eerste plaats op de wereldranglijst alweer kwijt. De Rus verloor in de derde ronde van het masterstoernooi van Indian Wells van Gaël Monfils. De Fransman won in drie sets, 4-6 6-3 6-1.
Voor Medvedev was het toernooi van Indian Wells zijn eerste als nummer 1 van de wereld, een positie die hij eind februari overnam van Novak Djokovic. Door deze vroege uitschakeling verliest hij zijn plaats komende maandag alweer aan de Serviër.
Djokovic doet niet mee in Indian Wells. Aangezien hij niet is gevaccineerd tegen het coronavirus komt hij de Verenigde Staten niet in.
Medvedev hoopte in Californië zijn eerste toernooizege van 2022 binnen te halen. Op de Australian Open was hij er al dichtbij, maar in de finale bleek de Spanjaard Rafael Nadal te sterk.
Medvedev speelde onder neutrale vlag, vanwege de oorlog die Rusland in Oekraïne is begonnen. Hij was vrijgeloot voor de eerste ronde. In de tweede won hij van de Tsjech Tomas Machac.
Monfils neemt het in de volgende ronde op tegen de jonge Spanjaard Carlos Alcaraz.
Meer uit Sport
INZELL (ANP) - Jenning de Boo is bij de laatste test voor de Olympische Spelen als vierde geëindigd op de 500 meter bij de laatste wereldbeker in Inzell. De regerend wereldkampioen kwam tot 34,37 en moest daarmee Jordan Stolz en de Polen Damian Zurek en Marek Kania voor zich dulden. Zurek klopte Stolz in een baanrecord van 34,06 tegen 34,10 voor Stolz.
12 minuten geledenHOOGERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse heeft de laatste test voor het WK veldrijden van volgende week in Hulst gewonnen. De 23-jarige Amersfoortse schreef in het Brabantse Hoogerheide de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen op haar naam, nadat ze zaterdag in Maasmechelen al haar eerste cross van deze wereldbeker had gewonnen. In het zonnige Hoogerheide had ze daarbij geen last van de concurrentie van haar ontbrekende landgenoten Lucinda Brand en Ceylin del Carmen Alvarado.
43 minuten geledenINZELL (ANP) - Marrit Fledderus heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell brons gehaald op de laatste 500 meter. De 24-jarige Friezin was met 37,62 langzamer dan Kaja Ziomek-Nogal uit Polen, die won in 37,25. Het zilver ging naar de Duitse Sophie Warmuth, die 0,01 seconde sneller was dan Fledderus.
54 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de kwartfinale van de Australian Open in Melbourne bereikt. In de vierde ronde versloeg de als eerste geplaatste Spanjaard de Amerikaan Tommy Paul: 7-6 (6) 6-4 7-5.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechië op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook uitgeschakeld in het dubbelspel van de Australian Open. Ze gaven bij een achterstand van 5-0 in de eerste set op in hun achtste finale tegen de Amerikaan Christian Harrison en Brit Neal Skupski.
6 uur geledenSTIRLING (ANP) - Zelfs een botsing met een kangoeroe kon Jay Vine niet van de eindzege van de Tour Down Under houden. De 30-jarige wielrenner van UAE Team Emirates - XRG kwam in de slotetappe ten val, maar finishte keurig in het peloton.
6 uur geleden