Medvedev uitgeschakeld in kwartfinales masterstoernooi Miami
MIAMI (ANP) - Daniil Medvedev is in de kwartfinales van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De als eerste geplaatste Rus moest met 6-4 6-2 zijn meerdere erkennen in de Spanjaard Roberto Bautista Agut.
Voor Bautista Agut was het al zijn derde zege op de nummer 2 van de wereld, van wie hij nog nooit heeft verloren. "Hij heeft de afgelopen weken een hoop wedstrijden gewonnen en is de nummer 2 van de wereld. Ik ben dus erg blij met en trots op de manier waarop ik heb gespeeld. Ik heb een hoog niveau laten zien", zei de 32-jarige Bautista Agut.
De dertiger was, mede door de absentie van Novak Djokovic, Rafael Nadal en Roger Federer, het oudst van alle kwartfinalisten in Miami. Bij de laatste vier is de Italiaan Jannik Sinner, de 19-jarige mondiale nummer 31, zijn tegenstander. Sinner was de Kazach Aleksandr Boeblik met 7-6 (5) 6-4 de baas.
Bautista Agut, de nummer 12 van de wereld, is als zevende geplaatst. Hij reikte drie keer eerder tot de halve eindstrijd op een masterstoernooi.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.
12 minuten geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.
1 dag geleden