Medvedev uitgeschakeld in kwartfinales masterstoernooi Miami
MIAMI (ANP) - Daniil Medvedev is in de kwartfinales van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De als eerste geplaatste Rus moest met 6-4 6-2 zijn meerdere erkennen in de Spanjaard Roberto Bautista Agut.
Voor Bautista Agut was het al zijn derde zege op de nummer 2 van de wereld, van wie hij nog nooit heeft verloren. "Hij heeft de afgelopen weken een hoop wedstrijden gewonnen en is de nummer 2 van de wereld. Ik ben dus erg blij met en trots op de manier waarop ik heb gespeeld. Ik heb een hoog niveau laten zien", zei de 32-jarige Bautista Agut.
De dertiger was, mede door de absentie van Novak Djokovic, Rafael Nadal en Roger Federer, het oudst van alle kwartfinalisten in Miami. Bij de laatste vier is de Italiaan Jannik Sinner, de 19-jarige mondiale nummer 31, zijn tegenstander. Sinner was de Kazach Aleksandr Boeblik met 7-6 (5) 6-4 de baas.
Bautista Agut, de nummer 12 van de wereld, is als zevende geplaatst. Hij reikte drie keer eerder tot de halve eindstrijd op een masterstoernooi.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - NOC*NSF is na de uitbraak van het norovirus binnen het Finse ijshockeyteam op de Olympische Spelen "alert". Dat zei directeur topsport André Cats van NOC*NSF in gesprek met een groepje Nederlandse journalisten bij het olympisch dorp in Milaan.
38 minuten geledenKONYA (ANP) - Harrie Lavreysen is op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya ook op de keirin zonder gouden medaille gebleven. De titelverdediger moest het doen met zilver achter zijn rivaal Matthew Richardson uit Groot-Brittannië. Lavreysen (28) koos voor een bijzondere tactiek door al in de eerste van drie rondes voluit te gaan, maar zag Richardson vlak voor de finish langszij komen.
2 uur geledenGUANGDONG (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn het nieuwe jaar begonnen met een 3-0-overwinning op China in de Pro League. Frédérique Matla maakte met twee doelpunten het verschil tegen China, dat ook de tegenstander was in de gewonnen olympische finale in Parijs. Yibbi Jansen, die ook in die finale scoorde tegen China, maakte de derde treffer voor Oranje.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - De Nederlandse hockeymannen hebben in de eerste Pro Leaguewedstrijd van het jaar met 4-3 gewonnen van Spanje. In Valencia kwam de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee op een 2-0-achterstand door onder meer een doelpunt van Den Bosch-speler Marc Vizcaino. Maar via Pepijn van der Heijden, Thijs van Dam, Thierry Brinkman en Tijmen Reyenga draaide Oranje de wedstrijd om. Vizcaino scoorde in de laatste minuut nog zijn tweede van de wedstrijd.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Reinder Nummerdor stopt na ruim zeven jaar als coach bij het Nederlandse beachvolleybalteam. "Ik trek nu de conclusie dat de rol waarin ik zou kunnen verdergaan, mij te weinig energie gaat geven", zegt de 49-jarige oud-speler.
3 uur geledenWOKING (ANP/DPA) - Wereldkampioen Lando Norris verwacht door de nieuwe regels "meer chaos" in het komende Formule 1-seizoen. "Je zult meer jojo-effecten zien doordat er meer zal worden aangevallen", blikte de 26-jarige Brit van McLaren vooruit.
7 uur geledenKONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.
20 uur geleden