Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev ten koste van Roeblev naar laatste vier in Melbourne

Medvedev ten koste van Roeblev naar laatste vier in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich ten koste van zijn landgenoot Andrej Roeblev geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In een eenzijdige partij werd het 7-5 6-3 6-2 voor de nummer 4 van de wereld.

Roeblev liet halverwege de tweede set drie breakpoints onbenut en stond daarna direct zijn eigen opslaggame af. In het restant kwam de moegestreden mondiale nummer 8 er niet meer aan te pas. Na iets meer dan twee uur maakte Medvedev het af op zijn eerste wedstrijdpunt.

Direct na het wedstrijdpunt liet Medvedev zich behandelen aan kramp. Ook Roeblev maakte in de slotfase geen frisse indruk, wat het niveau van de wedstrijd niet ten goede kwam.

Nadal of Tsitsipas

"Ik ken hem al lang dus ik weet hoe ik zijn harde slagen moet neutraliseren", zei Medvedev over zijn landgenoot. "Ik ben erg blij hem in drie sets en zonder tiebreak te verslaan." Eind vorig jaar verloor Medvedev in de kwartfinales van de US Open ook geen set tegen Roeblev.

Om de finale te bereiken, moet Medvedev zien af te rekenen met Rafael Nadal of Stefanos Tsitsipas. Medvedev: "Ik ga straks lekker roomservice bestellen en televisie kijken. Wie het ook is, het wordt sowieso zwaar."

Medvedev was op de Australian Open nog nooit voorbij de vierde ronde gekomen.

Meer uit Sport

Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

2 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

2 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

2 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

7 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

11 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

11 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

1 dag geleden