Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev sluit vrede met Australische tennisfans

Medvedev sluit vrede met Australische tennisfans

MELBOURNE (ANP) - Daniil Medvedev kwam na zijn overwinning op Botic van de Zandschulp in de derde ronde van de Australian Open terug op een eerdere sneer naar de Australische fans op de tribunes in Melbourne. De Russische tennisser had zich in zijn voorgaande partij tegen thuisspeler Nick Kyrgios gestoord aan sommige toeschouwers die hem soms uitjouwden tussen zijn eerste en tweede service. "Ik denk dat ze een laag IQ hebben", sprak hij donderdag verwijtend.

Na zijn zege op de Nederlander twee dagen later werd hij met applaus begeleid richting interviewer op de baan en gaf hij meteen uitleg. "Ik heb het over één ding wat me stoorde gehad. Verder snap ik heel goed dat ze voor Nick zijn. Ik ben niet gek", zei Medvedev, die vaker problemen had met vijandig publiek. "Ik heb niets tegen de sfeer hier. Ik kom juist graag naar Australië en over het algemeen heb ik de indruk dat de mensen hier ook mij aanmoedigen. Het voelt zelfs een beetje als een thuiswedstrijd."

Medvedev, vorig jaar verliezend finalist tegen Novak Djokovic, geldt vanwege de afwezigheid van de Serviër als favoriet voor de titel in Melbourne. Hij had eerder op de US Open in de kwartfinales gewonnen van Van de Zandschulp. "Naar mijn mening speelde hij nu beter. Maar misschien gold dat alleen niet voor zijn service, daar heb ik gebruik van gemaakt", vertelde Medvedev, die in de vierde ronde uitkomt tegen Maxime Cressy. De Amerikaan bereikte voor het eerst de laatste zestien op een grand slam.

Meer uit Sport

Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

1 uur geleden
Hockeyers scoren zeven keer tegen Pakistan in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben een ruime zege op Pakistan (7-3) geboekt in de Pro League. Thierry Brinkman en Guus Jansen scoorden tweemaal in het Argentijnse Santiago del Estero. Thijs van Dam, Timo Broers en Jorrit Croon troffen eveneens doel voor de ploeg van bondscoach Jeroen Delmée.

2 uur geleden
Hockeysters verslaan Duitsland opnieuw in Pro League

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook hun tweede duel in de Pro League gewonnen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren versloeg voor de tweede keer Duitsland (5-1) in Santiago del Estero.

2 uur geleden
Nusser ziet 'te groot verschil' met Noorwegen op WK handbal

ROTTERDAM (ANP) - De teleurstelling was groot bij spelmaker Larissa Nusser na de grote nederlaag tegen Noorwegen in de halve finale van het WK handbal in Rotterdam. Oranje verloor met 35-25 van de viervoudig wereldkampioen en zal dus niet de finale spelen op het toernooi in eigen land. "We wisten dat dit kon gebeuren, want Noorwegen is een heel sterke ploeg. Toch hoopten we dat we een betere wedstrijd zouden spelen en meer weerstand konden bieden. Uiteindelijk is het verschil te groot", zei Nusser bij Viaplay.

12 uur geleden
Handbalsters verliezen halve finale WK van te sterk Noorwegen

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters zijn er op het WK in eigen land niet in geslaagd de finale te halen. In een volgepakt Ahoy Rotterdam was viervoudig wereldkampioen Noorwegen in de halve finale te sterk: 25-35. Nederland kwam geen moment op voorsprong en moest als zo vaak op grote toernooien het hoofd buigen voor de Scandinavische handbalgrootmacht.

12 uur geleden
Schaatser Nuis ook in Hamar tweede achter Stolz op 1500 meter

HAMAR (ANP) - Kjeld Nuis is ook bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar op het podium geëindigd van de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen greep het zilver met een tijd van 1.44,95. Hij moest net als een week geleden in Heerenveen de ongenaakbare Jordan Stolz voor zich dulden. De Amerikaan was kort na de 500 meter ook de sterkste op de 1500 meter en won in een baanrecord van 1.44,16. De Chinees Ning Zhongyan werd derde met een tijd van 1.45,11.

13 uur geleden
Schaatser De Boo verliest onderling duel op 500 meter van Stolz

HAMAR (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft opnieuw zijn meerdere moeten erkennen in Jordan Stolz. De Amerikaan versloeg de Nederlander in een rechtstreeks duel op de 500 meter bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar. Stolz won in een baanrecord van 33,97. De Boo gaf flink toe en noteerde 34,21. Hij eindigde wel als tweede. De Pool Damian Zurek klokte met 34,42 de derde tijd. Sebas Diniz zette met 34,61 de zevende tijd neer.

14 uur geleden