Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev pas na vijf sets langs mondiale nummer 418 in Melbourne

Medvedev pas na vijf sets langs mondiale nummer 418 in Melbourne

MELBOURNE (ANP/AFP) - De Rus Daniil Medvedev heeft bij de start van zijn Australian Open met veel moeite gewonnen van de Thai Kasidit Samrej, de nummer 418 van de wereld. Medvedev, verliezend finalist van drie van de laatste vier edities in Melbourne, maakte uiteindelijk in de vierde en vijfde set het verschil: 6-2 4-6 3-6 6-1 6-2.

Samrej was de eerste Thaise tennisser in het enkelspel van een grandslamtoernooi sinds 2012. Hij had zijn plek verdiend door een toernooi voor spelers uit de regio Azië/Pacific te winnen.

Medvedev uitte zijn frustraties aan het eind van de derde set door zijn racket stuk te slaan in het net. Ook een camera overleefde het geweld niet. Medvedev werd berispt voor zijn woede-uitbarsting. In de volgende twee sets maakte de Rus een veel betere indruk.

Vorige finaleplaatsen

Medvedev verloor de finale vorig jaar van de Italiaan Jannik Sinner, in 2022 van Rafael Nadal en een jaar eerder van Novak Djokovic. In de tweede ronde neemt de Russische nummer 5 van de wereld het op tegen de Amerikaan Learner Tien, de mondiale nummer 121.

De Amerikaan Taylor Fritz, de nummer 4 van de wereld, rekende in de eerste ronde in drie sets af met zijn landgenoot Jenson Brooksby: 6-2 6-0 6-3.

Meer uit Sport

Wielrenster Vos ontbreekt in Milaan-Sanremo

MILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.

1 uur geleden
Wielrenster Longo Borghini mist Milaan-Sanremo door ziekte

MILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.

1 uur geleden
Groenewegen sprint naar tweede zege van het seizoen in Koksijde

KOKSIJDE (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen heeft de Bredene Koksijde Classic gewonnen. In een uitgedunde groep was de renner van Unibet Rose Rockets sneller in de sprint dan de Duitser Pascal Ackermann en Pavel Bittner uit Tsjechië.

2 uur geleden
Australiër McEvoy verbetert wereldrecord op 50 meter vrije slag

SHENZHEN (ANP/AFP) - De Australische zwemmer Cameron McEvoy heeft het zeventien jaar oude wereldrecord op de 50 meter vrije slag verbeterd. De Australiër was in een wedstrijd in het Chinese Shenzhen met 20,88 seconden 0,03 seconde sneller dan het oude record, dat de Braziliaan Cesar Cielo in het tijdperk van de snelle zwempakken in 2009 had neergezet.

2 uur geleden
Teambaas Wheatley verlaat F1-renstal Audi al na elf maanden

HINWIL (ANP) - Jonathan Wheatley vertrekt na elf maanden als teambaas van de Formule 1-renstal Audi. De 58-jarige Brit vertrekt om persoonlijke redenen per direct, meldt het team. Mattia Binotto, projectmanager van Audi F1, neemt de taken van de teambaas voorlopig waar.

2 uur geleden
KLM Open keert in 2027 terug naar Zandvoort

AMSTERDAM (ANP) - Het golftoernooi KLM Open keert in 2027 terug naar de Kennemer Golf & Country Club in Zandvoort. Dat meldt de organisatie in een persbericht. Dit jaar is het evenement van 4 tot en met 7 juni nog op The International bij Amsterdam, opnieuw met oud-voetballer Ruud Gullit als toernooidirecteur.

6 uur geleden
Klaver soepeltjes naar halve finale 400 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun doorgedrongen tot de halve finales van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko-Pomorska Arena met gemak haar serie in een tijd van 51,48. De halve finales zijn vrijdagavond.

6 uur geleden