Medvedev naar laatste zestien op tennistoernooi Miami
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev heeft de laatste zestien bereikt op het masterstoernooi van Miami. De als eerste geplaatste Rus rekende in twee sets af met de Spanjaard Pedro Martinez: 6-3 6-4.
Medvedev veroverde eind februari de koppositie op de wereldranglijst. Die raakte hij echter weer kwijt aan Novak Djokovic, toen hij al in de derde ronde van het masterstoernooi van Indian Wells werd uitgeschakeld.
Op het toernooi in Miami kwam Medvedev vorig jaar tot de kwartfinales, waarin hij werd uitgeschakeld door Roberto Bautista Agut. Nu neemt hij het in de achtste finale niet opnieuw op tegen de Spanjaard, maar tegen de Amerikaan Jenson Brooksby, die in drie sets won van Bautista Agut: 6-3 5-7 6-4.
Stabiel spel
"Ik sloeg veertien aces en voelde me heel goed. In de tweede set lag het dicht bij elkaar, maar ik bleef stabiel spelen", zei Medvedev na zijn zege. Als de 26-jarige Rus de halve finales bereikt in Miami, dan neemt hij de nummer 1-positie weer over van Djokovic.
Hubert Hurkacz bereikte ook de vierde ronde in Miami. De als achtste geplaatste Pool won het masterstoernooi in Florida vorig jaar. Tegen de Rus Aslan Karatsev had Hurkacz drie sets nodig: 7-5 4-6 6-3.
Meer uit Sport
TESERO (ANP) - Langlaufer Johannes Høsflot Klaebo is na zijn vierde olympisch goud op de Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo de succesvolste winterolympiër aller tijden. De 29-jarige Klaebo won met de Noorse ploeg de aflossing en komt daardoor in totaal op negen olympische titels. Sinds vrijdag deelde hij het record met landgenoten Marit Bjørgen (langlaufen), Ole Einar Bjørndalen (biatlon) en Bjørn Daehlie (langlaufen).
3 minuten geledenMILAAN (ANP) - Niels Kerstholt vond het niet eenvoudig om shorttrackster Suzanne Schulting te passeren op de olympische halve finale van de aflossing bij de vrouwen zaterdag. Dat vertelde de bondscoach zondag na de training in Milaan.
5 minuten geledenMILAAN (ANP) - Een medaille met de aflossingsploeg bij de mannen zou de Olympische Spelen voor Jens van 't Wout compleet maken. Dat onderdeel heeft voor de 24-jarige Nederlandse shorttracker in Milaan meer prioriteit dan de 500 meter, waar hij na de 1000 en 1500 meter zijn derde individuele gouden medaille kan winnen.
40 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout had het zondag zwaar tijdens de training van de shorttrackers op de Olympische Spelen. "Ik had geleerd van mijn eerste gouden medaille, toen ik daarna 's nachts nauwelijks sliep. Dit keer heb ik een slaappil genomen en zes uur lang geslapen. Ik denk alleen dat de slaappil nog in mijn benen zit, want ik voelde me net slecht op het ijs. Niet normaal", vertelde Van 't Wout tegen enkele Nederlandse journalisten in de Milano Ice Skating Arena.
52 minuten geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - NBA-baas Adam Silver ergert zich steeds meer aan basketbalteams die bewust verliezen in de competitie. Dit doen zij om een betere positie te hebben bij het kiezen van nieuwe spelers in de zogeheten draft aan het einde van het seizoen. "Het lijkt erop dat het expres verliezen dit jaar erger is dan eerder", zei Silver tijdens een persconferentie rond het jaarlijkse All-Star Weekend.
3 uur geledenTREVISO (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na de vierde operatie aan haar gebroken been "eindelijk" klaar om terug te keren naar de Verenigde Staten. De 41-jarige Amerikaanse kwam een week geleden zwaar ten val toen ze ondanks een zware knieblessure probeerde olympisch goud te winnen op de afdaling in Cortina d'Ampezzo.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
14 uur geleden