Medvedev na toernooizege Marseille op plaats 2 van ATP-ranking
MARSEILLE (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev heeft in Marseille zijn eerste ATP-toernooi van 2021 gewonnen. De als eerste geplaatste Rus was in de finale in drie sets de Fransman Pierre-Hugues Herbert de baas: 6-4 6-7 (4) 6-4. Met zijn toernooizege stijgt de 25-jarige Rus naar de tweede plaats op de wereldranglijst achter de Serviër Novak Djokovic. Hij passeert de Spanjaard Rafael Nadal.
Herbert had in de kwartfinale de als tweede geplaatste Griek Stefanos Tsitsipas uitgeschakeld en in de halve finale afgerekend met zijn landgenoot Ugo Humbert. Tegen Medvedev, die in februari de finale van de Australian Open verloor van Djokovic, kwam de Fransman net tekort.
Sander Arends en David Pel grepen in de finale van het dubbeltoernooi naast de zege. Het Nederlandse duo dat voor het eerst een finale van een ATP-toernooi bereikte, verloor van de Brit Lloyd Glasspool en de Fin Harri Heliovaara: 7-5 7-6 (4).
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
2 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
8 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
8 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
1 dag geleden