Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev met moeite naar vierde ronde Australian Open

Medvedev met moeite naar vierde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft met de nodige moeite de vierde ronde van de Australian Open bereikt. De nummer vier van de plaatsingslijst wist zich pas na ruim 3 uur spelen in vijf sets te ontdoen van de Serviër Filip Krajinovic: 6-3 6-3 4-6 3-6 6-0.

Medvedev, vorig jaar de winnaar van de Masters in Parijs en de ATP Finals in Londen, breidde zijn ongeslagen reeks uit naar zeventien wedstrijden. Hij nam de eerste twee sets moeiteloos in bezit, maar kreeg daarna te maken met een opgeleefde Krajinovic, die de volgende twee sets binnenhaalde.

In de vijfde en beslissende set trok Medvedev de partij alsnog naar zich toe. In de lege Rod Laver Arena, waar toeschouwers na een nieuwe lockdown in Melbourne niet meer welkom zijn, was de verbale uitspatting van de coach van Medvedev goed te horen. Gilles Cervara vond het kennelijk nodig zijn Russische pupil bij de les te roepen. De Amerikaan Mackenzie McDonald is de volgende tegenstander van de 25-jarige Rus.

Stefano Tsitsipas verging het heel wat makkelijker in de derde ronde. De als vijfde geplaatste Griek gunde de Zweed Mikael Ymer zes games in de partij. Hij was na ruim anderhalf uur in drie sets klaar: 6-4 6-1 6-1. De 22-jarige Tsitsipas, vorig jaar halvefinalist in Melbourne, treft in de kwartfinales de winnaar van het duel tussen de Italiaan Matteo Berrettini en de Rus Karen Chatjsanov.

Meer uit Sport

Merlier dacht in slotkilometer kansloos te zijn voor ritzege Tour

BERGERAC (ANP) - Tim Merlier dacht tijdens de laatste kilometer dat hij geen kans meer maakte op de ritzege in de achtste etappe van de Tour de France. Dat zei de Belg van Soudal Quick-Step in het flashinterview na de finish. Merlier sprintte in de laatste 500 meter van de tiende positie naar zijn tweede ritzege deze Tour, zijn vijfde in totaal.

25 minuten geleden
Merlier sprint naar tweede ritzege Tour de France in Bergerac

BERGERAC (ANP) - Wielrenner Tim Merlier heeft de achtste etappe van de Tour de France gewonnen. De Belg van Soudal Quick-Step won de massasprint in de etappe van Périgueux naar Bergerac over 180 kilometer. Biniam Girmay uit Eritrea werd tweede, voor de Nederlander Olav Kooij.

26 minuten geleden
Marc Márquez wint sprintrace MotoGP op Sachsenring

SACHSENRING (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez heeft de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Duitsland. De zevenvoudig wereldkampioen in de koningsklasse reed op zijn Ducati van start tot finish aan de leiding op de Sachsenring.

2 uur geleden
Pechvogel Bezzecchi mist na nieuwe crash MotoGP-races Duitsland

SACHSENRING (ANP) - De Italiaanse MotoGP-rijder Marco Bezzecchi komt dit weekend niet meer in actie in de Grote Prijs van Duitsland op de Sachsenring. De coureur van Aprilia heeft bij een val in de kwalificatie zijn linkersleutelbeen gebroken, meldt de MotoGP.

3 uur geleden
Rolstoeltennisster De Groot wint geen game in finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft een duidelijke nederlaag geleden in de finale van Wimbledon. De Nederlandse topspeelster verloor met twee keer 6-0 van de Japanse Yui Kamiji. Zou De Groot hebben gewonnen, dan was het haar 25e grandslamtitel in het enkelspel geweest.

3 uur geleden
Keniaan Wanyonyi scherpt na 27 jaar wereldrecord 1000 meter aan

MONACO (ANP) - De Keniaanse atleet Emmanuel Wanyonyi heeft bij de Diamond League in Monaco het wereldrecord op de 1000 meter aangescherpt. De regerend olympisch- en wereldkampioen op de 800 meter klokte 2.11,83 en liep het 27 jaar oude mondiale record van zijn landgenoot Noah Ngeny uit de boeken. Ngeny liep in 1999 in het Italiaanse Rieti 2.11,96 op de afstand, die incourant is en geen officiële afstand op de Olympische Spelen of wereldkampioenschappen.

21 uur geleden
Sinner verslaat Djokovic opnieuw in halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft net als in 2025 in de halve finale van Wimbledon afgerekend met de Servische zevenvoudig winnaar Novak Djokovic. De nummer 1 van de wereld was Djokovic in drie sets de baas (6-4 6-4 6-4) en gaat zondag in Londen zijn titel verdedigen.

22 uur geleden