Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev met moeite naar vierde ronde Australian Open

Medvedev met moeite naar vierde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft met de nodige moeite de vierde ronde van de Australian Open bereikt. De nummer vier van de plaatsingslijst wist zich pas na ruim 3 uur spelen in vijf sets te ontdoen van de Serviër Filip Krajinovic: 6-3 6-3 4-6 3-6 6-0.

Medvedev, vorig jaar de winnaar van de Masters in Parijs en de ATP Finals in Londen, breidde zijn ongeslagen reeks uit naar zeventien wedstrijden. Hij nam de eerste twee sets moeiteloos in bezit, maar kreeg daarna te maken met een opgeleefde Krajinovic, die de volgende twee sets binnenhaalde.

In de vijfde en beslissende set trok Medvedev de partij alsnog naar zich toe. In de lege Rod Laver Arena, waar toeschouwers na een nieuwe lockdown in Melbourne niet meer welkom zijn, was de verbale uitspatting van de coach van Medvedev goed te horen. Gilles Cervara vond het kennelijk nodig zijn Russische pupil bij de les te roepen. De Amerikaan Mackenzie McDonald is de volgende tegenstander van de 25-jarige Rus.

Stefano Tsitsipas verging het heel wat makkelijker in de derde ronde. De als vijfde geplaatste Griek gunde de Zweed Mikael Ymer zes games in de partij. Hij was na ruim anderhalf uur in drie sets klaar: 6-4 6-1 6-1. De 22-jarige Tsitsipas, vorig jaar halvefinalist in Melbourne, treft in de kwartfinales de winnaar van het duel tussen de Italiaan Matteo Berrettini en de Rus Karen Chatjsanov.

Meer uit Sport

Norris verovert pole in GP van São Paulo, Verstappen zestiende

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft in de Formule 1 de poleposition veroverd voor de Grote Prijs van São Paulo in Brazilië. De Britse coureur van McLaren was in de kwalificatie sneller dan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes en de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari. Zijn Australische teamgenoot Oscar Piastri zette de vierde tijd neer.

4 uur geleden
Tennisster Rybakina verslaat Sabalenka en wint WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan versloeg in de finale in het Saudische Riyad Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus: 6-3 7-6 (0).

5 uur geleden
Tennisser Djokovic klopt Musetti en wint in Athene 101e titel

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft het tennistoernooi van Athene op zijn naam geschreven. De 38-jarige Serviër versloeg in de finale de Italiaan Lorenzo Musetti in drie sets: 4-6 6-3 7-5.

6 uur geleden
Veldrijdster Van der Heijden verovert voor het eerst EK-titel

MIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.

10 uur geleden
Piastri valt uit in sprintrace in São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.

10 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Portugal

PORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.

12 uur geleden
NBA wil over twee jaar Europese basketbalcompetitie lanceren

MILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.

13 uur geleden