Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev en Nadal staan beiden maar drie games af in Acapulco

Medvedev en Nadal staan beiden maar drie games af in Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Daniil Medvedev en Rafael Nadal hebben zich in Acapulco zeer overtuigend bij de laatste acht geschaard. De als eerste geplaatste Medvedev liet Pablo Andujar uit Spanje met 6-1 6-2 kansloos, Nadal (35) stond maar drie games af tegen de Amerikaan Stefan Kozlov (6-0 6-3).

Medvedev (26) is nog maar drie zeges verwijderd van de nummer 1-positie op de wereldranglijst. Als hij de titel pakt in Mexico, dan voert hij maandag voor het eerst de mondiale ranglijst aan. Als hij de finale haalt en Novak Djokovic pakt deze week niet de titel in Dubai, dan is Medvedev ook de mondiale nummer 1.

De Rus Medvedev kan de eerste andere nummer 1 van de wereld zijn dan de 'Big Four' sinds 2004. De term 'Big Four' werd geïntroduceerd voor Djokovic, Roger Federer, Nadal en Andy Murray.

Zverev

Als Medvedev en Nadal hun partij in de kwartfinale weten te winnen, dan treffen ze elkaar komend weekend in de halve eindstrijd. Medvedev neemt het nu op tegen de Japanner Yoshihito Nishioka, Nadal treft Tommy Paul uit de Verenigde Staten.

Alexander Zverev was als tweede geplaatst in Acapulco, maar hij werd gediskwalificeerd wegens wangedrag in het dubbelspel. Na afloop van een partij sloeg hij meermaals hard tegen de stoel van de umpire.

Meer uit Sport

Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

28 minuten geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

1 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

3 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime geeft op met kramp bij Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).

4 uur geleden
De Jong niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.

10 uur geleden
Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

21 uur geleden
Nederlands podium bij 500 meter vrouwen op EK shorttrack

TILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.

22 uur geleden