Medvedev eenvoudig langs Amerikaanse debutant Wolf op US Open
NEW YORK (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van de US Open. De finalist van vorig jaar maakt met 6-3 6-3 6-2 een einde aan het toernooi van de Amerikaan Jeffrey John Wolf, die pas voor het eerst zijn opwachting maakte op een grandslamtoernooi.
Wildcardspeler Wolf (21) had twee knappe zeges geboekt in New York, maar de mondiale nummer 138 kwam er tegen Medvedev geen moment aan te pas. Na een uur en 48 minuten had de nummer 3 van de plaatsingslijst de zege al binnen.
"Het is een knap resultaat van hem, want ik won op mijn eerste drie grandslamtoernooien maar één potje", zei Medvedev (24), die nu de winnaar van het duel tussen Marton Fucsovics en Frances Tiafoe treft. Vorig jaar verloor Medvedev in de eindstrijd van Rafael Nadal, die dit jaar ontbreekt.
84 minuten
Ook Andrej Roeblev plaatste zich voor de vierde ronde. De kwartfinalist van 2017 stond tegen de Italiaan Salvatore Caruso maar vier games af: 6-0 6-4 6-0. Die partij duurde slechts 84 minuten. In de eerste set won Caruso maar negen punten.
De Spanjaard Roberto Bautista Agut werd in de derde ronde uitgeschakeld. De nummer 8 van de plaatsingslijst werd in vijf sets verrast door de Canadees Vasek Pospisil, die met 7-5 2-6 4-6 6-3 6-2 zegevierde. De partij duurde 3 uur en 40 minuten.
Pospisil had in de tweede ronde al zijn landgenoot Milos Raonic uitgeschakeld. Hij neemt het nu op tegen de Australiër Alex de Minaur, die de als elfde geplaatste Karen Chatsjanov in vijf sets naar huis stuurde.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
10 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
14 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
19 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geleden