Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medvedev eenvoudig langs Amerikaanse debutant Wolf op US Open

Medvedev eenvoudig langs Amerikaanse debutant Wolf op US Open

NEW YORK (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van de US Open. De finalist van vorig jaar maakt met 6-3 6-3 6-2 een einde aan het toernooi van de Amerikaan Jeffrey John Wolf, die pas voor het eerst zijn opwachting maakte op een grandslamtoernooi.

Wildcardspeler Wolf (21) had twee knappe zeges geboekt in New York, maar de mondiale nummer 138 kwam er tegen Medvedev geen moment aan te pas. Na een uur en 48 minuten had de nummer 3 van de plaatsingslijst de zege al binnen.

"Het is een knap resultaat van hem, want ik won op mijn eerste drie grandslamtoernooien maar één potje", zei Medvedev (24), die nu de winnaar van het duel tussen Marton Fucsovics en Frances Tiafoe treft. Vorig jaar verloor Medvedev in de eindstrijd van Rafael Nadal, die dit jaar ontbreekt.

84 minuten

Ook Andrej Roeblev plaatste zich voor de vierde ronde. De kwartfinalist van 2017 stond tegen de Italiaan Salvatore Caruso maar vier games af: 6-0 6-4 6-0. Die partij duurde slechts 84 minuten. In de eerste set won Caruso maar negen punten.

De Spanjaard Roberto Bautista Agut werd in de derde ronde uitgeschakeld. De nummer 8 van de plaatsingslijst werd in vijf sets verrast door de Canadees Vasek Pospisil, die met 7-5 2-6 4-6 6-3 6-2 zegevierde. De partij duurde 3 uur en 40 minuten.

Pospisil had in de tweede ronde al zijn landgenoot Milos Raonic uitgeschakeld. Hij neemt het nu op tegen de Australiër Alex de Minaur, die de als elfde geplaatste Karen Chatsjanov in vijf sets naar huis stuurde.

Meer uit Sport

Olympische fakkel maakt tocht van 12.000 kilometer door Italië

ROME (ANP/DPA) - De olympische fakkel zal voorafgaand aan de Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo een tocht van zo'n 12.000 kilometer door alle Italiaanse provincies maken. Dat maakte de organisatie bekend. De tocht begint op 6 december in Rome en eindigt een maand later, op 6 februari, in stadion San Siro in Milaan.

7 uur geleden
Rentree Worst en Van Anrooij bij eerste wereldbeker veldrijden

ARNHEM (ANP) - Annemarie Worst en Shirin van Anrooij maken dit weekend na blessures hun rentree bij het veldrijden tijdens de eerste wereldbeker van het seizoen in het Tsjechische Tabor. Worst (29) kampte met een schouderblessure. Van Anrooij (23) moest het vorige veldritseizoen afbreken door een beknelde liesslagader.

10 uur geleden
Zverev zegt deelname toe aan tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Alexander Zverev komt in februari in actie op het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie maandag bekend. De Duitse nummer 3 van de wereld speelde zes keer eerder op het ATP-toernooi in Rotterdam.

11 uur geleden
De Boo wint met Nederlands record op 500 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft de tweede 500 meter bij de wereldbeker in Salt Lake City op zijn naam geschreven. De wereldkampioen zette het Nederlands record op 33,63 seconden, waarmee hij 0,02 seconde boven het wereldrecord bleef en zich herpakte van een teleurstellende rit van een dag eerder.

23 uur geleden
Kok schaatst naar wereldrecord op 500 meter

SALT LAKE CITY (ANP) - Femke Kok heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City het wereldrecord op de 500 meter verbeterd. De regerend wereldkampioen op deze afstand kwam tot 36,09 en was daarmee ruim sneller dan het oude record van 36,36 van Lee Sang-hwa uit Zuid-Korea uit 2016. Op de dag precies tien jaar later is Kok 0,27 seconde sneller.

23 uur geleden
Tennisser Sinner klopt Alcaraz en prolongeert titel ATP Finals

TURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft voor eigen publiek in Turijn voor de tweede keer in zijn carrière de ATP Finals gewonnen. De 24-jarige Italiaan won het eindejaarstoernooi, waarin de beste tennissers van het seizoen het tegen elkaar opnemen, door in twee sets af te rekenen met de huidige nummer 1 van de wereld, Carlos Alcaraz: 7-6 (4) 7-5.

1 dag geleden
Springruiter Greve wint wereldbekerwedstrijd in Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.

1 dag geleden