Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medische staf Marokko maakt overuren voor halve finale op WK

Medische staf Marokko maakt overuren voor halve finale op WK

DOHA (ANP) - Bondscoach Walid Regragui weet nog niet of hij woensdag een beroep kan doen op zijn aanvoerder Romain Saïss in de halve finale tegen Frankrijk op het WK in Qatar. "Dat beslissen we denk ik pas op het allerlaatste moment", zei hij. "Onze medische staf maakt overuren. Maar ik sluit niemand uit."

Saïss viel tijdens de gewonnen kwartfinale tegen Portugal (1-0) uit met een dijbeenblessure. Noussair Mazraoui en Nayef Aguerd bleven met fysieke klachten aan de kant tegen de Portugezen. Regragui heeft goede hoop dat zij tegen Frankrijk weer inzetbaar zijn. "Maar we trainen nog en moeten daarna alles bekijken", zei hij.

Voor veel spelers van Marokko is het WK een slijtageslag geworden. Sofyan Amrabat kampt met rugklachten en Hakim Ziyech vroeg in de slotfase van het duel met Portugal om een wissel. "Maar we staan in de halve finale van een WK ", zei Regragui. "Dan kan je niet moe zijn lijkt me. Natuurlijk is Frankrijk favoriet. Zij zijn de regerend wereldkampioen. Maar wij hebben hier al geschiedenis geschreven. En we willen nu ook naar de finale."

Marokko speelde op het WK in Qatar gelijk tegen Kroatië (0-0) en won van België (2-0) en Canada (2-1) in de groepsfase. De ploeg schakelde Spanje uit in de achtste finale, na een gelijke stand na verlenging (0-0) en strafschoppen. Marokko versloeg Portugal in de kwartfinale (1-0). "Wij hebben een hechte ploeg. De spelers vechten voor elkaar. Van die teamspirit moeten we het ook tijdens ons duel met de Fransen hebben", zei Regragui die in de eerste halve finale van het WK niet over de geschorste Walid Cheddira kan beschikken.

Meer uit Sport

Darter Van Duijvenbode knokt zich naar tweede ronde op WK 

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.

8 uur geleden
Inschrijving voor goedkope tickets LA 2028 opent op 14 januari

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.

11 uur geleden
Oud-winnaar Auger-Aliassime weer naar tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.

15 uur geleden
Veldrijder Van der Poel treft rivaal Van Aert in Antwerpen

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.

18 uur geleden
Handballers met combinatie van talenten en ervaren spelers op EK

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.

18 uur geleden
Handbalsters Noorwegen veroveren in Rotterdam vijfde wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.

1 dag geleden
Shorttracker Knegt (36) beëindigt loopbaan

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.

1 dag geleden