Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medische staf Marokko maakt overuren voor halve finale op WK

Medische staf Marokko maakt overuren voor halve finale op WK

DOHA (ANP) - Bondscoach Walid Regragui weet nog niet of hij woensdag een beroep kan doen op zijn aanvoerder Romain Saïss in de halve finale tegen Frankrijk op het WK in Qatar. "Dat beslissen we denk ik pas op het allerlaatste moment", zei hij. "Onze medische staf maakt overuren. Maar ik sluit niemand uit."

Saïss viel tijdens de gewonnen kwartfinale tegen Portugal (1-0) uit met een dijbeenblessure. Noussair Mazraoui en Nayef Aguerd bleven met fysieke klachten aan de kant tegen de Portugezen. Regragui heeft goede hoop dat zij tegen Frankrijk weer inzetbaar zijn. "Maar we trainen nog en moeten daarna alles bekijken", zei hij.

Voor veel spelers van Marokko is het WK een slijtageslag geworden. Sofyan Amrabat kampt met rugklachten en Hakim Ziyech vroeg in de slotfase van het duel met Portugal om een wissel. "Maar we staan in de halve finale van een WK ", zei Regragui. "Dan kan je niet moe zijn lijkt me. Natuurlijk is Frankrijk favoriet. Zij zijn de regerend wereldkampioen. Maar wij hebben hier al geschiedenis geschreven. En we willen nu ook naar de finale."

Marokko speelde op het WK in Qatar gelijk tegen Kroatië (0-0) en won van België (2-0) en Canada (2-1) in de groepsfase. De ploeg schakelde Spanje uit in de achtste finale, na een gelijke stand na verlenging (0-0) en strafschoppen. Marokko versloeg Portugal in de kwartfinale (1-0). "Wij hebben een hechte ploeg. De spelers vechten voor elkaar. Van die teamspirit moeten we het ook tijdens ons duel met de Fransen hebben", zei Regragui die in de eerste halve finale van het WK niet over de geschorste Walid Cheddira kan beschikken.

Meer uit Sport

Basketballers San Antonio naar finale na zege bij Oklahoma City

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben voor het eerst sinds 2014 de finale van de Amerikaanse profcompetitie NBA bereikt. De ploeg uit Texas won de best-of-seven-serie tegen titelverdediger Oklahoma City Thunder in de finale van de Western Conference met 4-3, na een 111-103-zege in de beslissende uitwedstrijd.

55 minuten geleden
Nederlands record discuswerper Rolvink met worp over 70 meter

RAMONA (ANP) - Ruben Rolvink heeft bij internationale werpwedstrijden in het Amerikaanse Ramona (Oklahoma) het Nederlandse record bij het discuswerpen verbeterd. De 23-jarige atleet kwam met de discus van 2 kilogram tot een afstand van 70,23 meter. Het is de eerste keer dat een Nederlandse man de grens van 70 meter doorbreekt.

1 uur geleden
Wiebes is zege en roze in Giro d'Italia kwijt na diskwalificatie

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.

7 uur geleden
Wiebes is zege en roze in Giro d'Italia kwijt na diskwalificatie

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.

11 uur geleden
Titelverdedigster Gauff uitgeschakeld op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Titelverdedigster Coco Gauff is uitgeschakeld op Roland Garros. De 22-jarige Amerikaanse verloor in de derde ronde van de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Anastasia Potapova (25): 4-6 7-6 (1) 6-4.

12 uur geleden
Wielrenster Wiebes pakt roze na zege in eerste etappe Giro

RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de eerste draagster van de roze leiderstrui in de Ronde van Italië voor vrouwen. De 27-jarige Nederlandse topsprintster van SD Worx-Protime was na de eerste etappe over 139 kilometer veruit de snelste van het peloton in de straten van Ravenna.

13 uur geleden
Arensman ziet plan om vierde plek te verdedigen perfect uitpakken

PIANCAVALLO (ANP) - Thymen Arensman heeft zijn vierde plaats in het algemeen klassement van de Giro d'Italia met succes verdedigd. Op de steile slotklim naar Piancavallo wist de 26-jarige Nederlander van Netcompany Ineos zijn voorsprong op de Canadees Derek Gee te behouden, maar slaagde hij er niet in tijd te winnen op de Australiër Jai Hindley.

15 uur geleden