Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Media: vertrek Mbappé bij Paris Saint-Germain staat vast

Media: vertrek Mbappé bij Paris Saint-Germain staat vast

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé vertrekt na dit seizoen bij Paris Saint-Germain, zo meldt onder meer het Franse L'Équipe. De 25-jarige sterspeler heeft volgens diverse media de directie van de club inmiddels ingelicht over zijn besluit om zijn aflopende contract niet te verlengen.

Mbappé, die met Frankrijk in 2018 de wereldtitel pakte, wordt al geruime tijd in verband gebracht met een vertrek naar Real Madrid. De aanvaller speelt sinds 2018 definitief voor Paris Saint-Germain, na te zijn overgekomen van AS Monaco. Een jaar eerder speelde hij op huurbasis bij PSG.

Met PSG won Mbappé tot nu toe vijf landstitels en drie keer de Franse beker. De Franse topclub onthield zich tegenover persbureau AFP van commentaar, maar algemeen wordt aangenomen dat het vertrek van Mbappé binnen afzienbare tijd wordt gecommuniceerd.

Er waren al maanden geruchten over een eventueel vertrek van Mbappé na dit seizoen. PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaifi weigerde eerder commentaar te geven op een mogelijke transfer van de steraanvaller. "Als we allebei een beslissing hebben genomen, zullen we het jullie vertellen", zei de PSG-baas onlangs bij het UEFA-congres in de Franse hoofdstad Parijs.

Al-Khelaifi had toen de hoop dat Mbappé zou blijven nog niet opgegeven. "Natuurlijk wil ik dat Kylian blijft. Voor mij is hij de beste speler ter wereld en voor mij is Parijs de beste club voor Kylian."

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

46 minuten geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

1 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

1 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

1 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

2 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

2 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

3 uur geleden