Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Media: Spaanse voetbalsters blijven nationale ploeg boycotten

Media: Spaanse voetbalsters blijven nationale ploeg boycotten

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalsters van de nationale ploeg willen nog steeds niet spelen voor hun land. Dat melden diverse Spaanse media. Hoewel Luis Rubiales is opgestapt als voorzitter van de Spaanse bond, willen ze dat er meer mensen vertrekken naar aanleiding van de commotie rond de kus aan speelster Jennifer Hermoso na de WK-finale.

Wereldkampioen Spanje moet komende donderdag in de Nations League tegen Zweden in actie komen en op 26 september tegen Zwitserland. Maar volgens Spaanse media hebben 41 speelsters aan de bond laten weten dat ze niet willen voetballen.

De speelsters vinden het vertrek van Rubiales en bondscoach Jorge Vilda niet voldoende. Ze willen dat ook de secretaris en medewerkers van de persafdeling van de bond vertrekken. De bond gaf kort na de omstreden kus een verklaring uit van Hermoso. Daarin werd onder meer gezegd dat Hermoso geen problemen had met de kus, maar dat waren echter niet haar woorden.

Rubiales heeft zich vrijdagmiddag bij de rechtbank gemeld. De rechter wil uitleg over de kus.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

3 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

7 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

10 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

11 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

11 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

20 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

23 uur geleden