Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Media: prins Harry aangekomen in Londen voor bezoek aan vader

Media: prins Harry aangekomen in Londen voor bezoek aan vader

LONDEN (ANP) - Prins Harry is in het Verenigd Koninkrijk gearriveerd om zijn vader te bezoeken nadat bekend was geworden dat koning Charles kanker heeft.

Britse media melden dat Harry vanuit Los Angeles naar Heathrow is gevlogen. De terugkeer van de 39-jarige Harry komt nadat Charles persoonlijk contact met hem had opgenomen om hem over zijn diagnose te vertellen. Harry's broer prins William zou daarbij aanwezig zijn geweest. Harry's bezoek zou de gespannen relatie binnen de Britse koninklijke familie kunnen verbeteren, zeggen royaltykenners.

Harry woont sinds enkele jaren met zijn vrouw Meghan en hun twee kinderen in de Verenigde Staten. Zij traden terug als werkende leden van het Britse koninklijk huis omdat ze meer vrijheid wilden.

Meer uit Buitenland

Trump: Spanje moet net zoveel uitgeven aan defensie als de rest

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump roept Spanje op zijn verzet tegen de nieuwe NAVO-norm te staken. "Ik vind dat Spanje moet betalen wat de rest betaalt", zei Trump tegen journalisten. "Spanje is berucht omdat het zo weinig betaalt."

3 uur geleden
Armeense premier spreekt van 'historische' ontmoeting met Erdogan

ISTANBUL (ANP/AFP) - De Armeense premier Nikol Pasjinjan heeft tijdens een zeldzaam bezoek aan Turkije met de Turkse president Recep Tayyip Erdogan gesproken over het verbeteren van de betrekkingen. Volgens Armenië was het een "historische" ontmoeting tussen de leiders van de twee buurlanden, die historisch een zeer moeizame relatie hebben.

4 uur geleden
Europese ministers willen meer gesprekken met Iran

GENÈVE (ANP/DPA/RTR) - De Franse, Duitse en Britse minister van Buitenlandse Zaken hebben na een overleg met hun Iraanse ambtgenoot gezegd dat ze de gesprekken met Iran over het nucleaire programma gaande willen houden. De ministers spraken vrijdag in Genève, samen met EU-buitenlandchef Kaja Kallas, drie uur lang over de oorlog tussen Iran en Israël en over hoe die diplomatiek beëindigd zou kunnen worden. De Iraanse buitenlandminister Abbas Araghchi zei na afloop ook bereid te zijn om verder te praten.

5 uur geleden
Rechter VS beveelt vrijlating pro-Palestijnse activist Khalil

NEW YORK (ANP/RTR) - Een Amerikaanse rechter heeft bevolen dat de prominente pro-Palestijnse activist Mahmoud Khalil wordt vrijgelaten.

5 uur geleden
Israëlische legerchef waarschuwt voor langdurige oorlog met Iran

JERUZALEM (ANP/AFP) - De Israëlische legerleider Eyal Zamir zei vrijdag dat zijn land zich moet voorbereiden op een langdurige oorlog met Iran.

7 uur geleden
Spaanse koning wijst juist op noodzaak NAVO en sterkere defensie

BRUGGE (ANP) - De Spaanse koning Felipe heeft gewaarschuwd dat het versterken van de Europese defensie een "reële en dreigende noodzaak" is. Dat zei de Spaanse vorst in een toespraak bij het Europacollege in Brugge. Het Spaanse kabinet verzet zich binnen de NAVO juist tegen hogere defensiebudgetten. Daarmee dreigt het de komende NAVO-top in Den Haag te verstoren.

7 uur geleden
President Roemenië benoemt na lange onderhandelingen premier

BOEKAREST (ANP/RTR/AFP) - De Roemeense president Nicusor Dan heeft de liberale politicus Ilie Bolojan benoemd als nieuwe premier. Zijn benoeming volgt op wekenlange onderhandelingen gericht op het vormen van een nieuwe regering na maanden van politieke onrust.

7 uur geleden