Media: Liverpool meldt zich bij Feyenoord voor trainer Slot
ROTTERDAM (ANP) - Liverpool heeft zich officieel bij Feyenoord gemeld voor trainer Arne Slot, melden meerdere grote media in binnen- en buitenland. De 45-jarige voormalig voetballer heeft in Rotterdam nog een contract voor twee jaar en daarom wordt er nu onderhandeld over de afkoopsom. Die zou miljoenen moeten bedragen.
Een woordvoerder Feyenoord wil tegenover het ANP niet ingaan op de speculaties. Onder meer het AD, The Times, Sky Sports en de BBC melden het bericht over de toenadering van Liverpool. De Engelse topclub is op zoek naar een nieuwe trainer door het aanstaande vertrek van de Duitser Jürgen Klopp na dit seizoen.
Slot verlengde vorig jaar nog zijn contract bij de landskampioen, ondanks interesse van Tottenham Hotspur. Na de gewonnen bekerfinale tegen NEC (1-0) van afgelopen zondag ging de trainer kort in op een mogelijk vertrek deze zomer. "Ik heb eerder al gezegd dat mocht er een club komen die ik heel interessant vind, dan luister ik daar naar. Als er geen club komt blijf ik met alle liefde bij Feyenoord."
Landstitel Engeland
Engelse media meldden dinsdag al dat de oud-trainer van AZ de belangrijkste kandidaat is om Klopp op te volgen bij de huidige nummer 2 van de Premier League. Feyenoord-directeur Dennis te Kloese snapt de interesse. "Maar we hebben onlangs zijn contract verlengd en laten hem natuurlijk niet zomaar gaan", zo zei hij maandag tijdens de huldiging voor de winst van de KNVB-beker.
Liverpool strijdt nog volop om de landstitel in Engeland en is bijna zeker van Champions League-voetbal volgend seizoen. De 'Reds' hebben na 33 duels 74 punten en staan daarmee dicht bij koploper Arsenal (77 punten uit 34 duels) en Manchester City (73 punten uit 32 duels).
Meer uit Voetbal
MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.
3 uur geledenMACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.
4 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure
5 uur geleden