Media: Liverpool meldt zich bij Feyenoord voor trainer Slot
ROTTERDAM (ANP) - Liverpool heeft zich officieel bij Feyenoord gemeld voor trainer Arne Slot, melden meerdere grote media in binnen- en buitenland. De 45-jarige voormalig voetballer heeft in Rotterdam nog een contract voor twee jaar en daarom wordt er nu onderhandeld over de afkoopsom. Die zou miljoenen moeten bedragen.
Een woordvoerder Feyenoord wil tegenover het ANP niet ingaan op de speculaties. Onder meer het AD, The Times, Sky Sports en de BBC melden het bericht over de toenadering van Liverpool. De Engelse topclub is op zoek naar een nieuwe trainer door het aanstaande vertrek van de Duitser Jürgen Klopp na dit seizoen.
Slot verlengde vorig jaar nog zijn contract bij de landskampioen, ondanks interesse van Tottenham Hotspur. Na de gewonnen bekerfinale tegen NEC (1-0) van afgelopen zondag ging de trainer kort in op een mogelijk vertrek deze zomer. "Ik heb eerder al gezegd dat mocht er een club komen die ik heel interessant vind, dan luister ik daar naar. Als er geen club komt blijf ik met alle liefde bij Feyenoord."
Landstitel Engeland
Engelse media meldden dinsdag al dat de oud-trainer van AZ de belangrijkste kandidaat is om Klopp op te volgen bij de huidige nummer 2 van de Premier League. Feyenoord-directeur Dennis te Kloese snapt de interesse. "Maar we hebben onlangs zijn contract verlengd en laten hem natuurlijk niet zomaar gaan", zo zei hij maandag tijdens de huldiging voor de winst van de KNVB-beker.
Liverpool strijdt nog volop om de landstitel in Engeland en is bijna zeker van Champions League-voetbal volgend seizoen. De 'Reds' hebben na 33 duels 74 punten en staan daarmee dicht bij koploper Arsenal (77 punten uit 34 duels) en Manchester City (73 punten uit 32 duels).
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
37 minuten geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
2 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
15 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
20 uur geleden