Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Media: Gattuso dicht bij aanstelling als nieuwe bondscoach Italië

Media: Gattuso dicht bij aanstelling als nieuwe bondscoach Italië

ROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.

De 47-jarige Gattuso werd in 2006 als speler wereldkampioen met Italië. Sinds 2013 werkte hij voor verschillende clubs als trainer, zoals Pisa, AC Milan, Napoli, Olympique Marseille en Hajduk Split. Het wordt zijn eerste functie als bondscoach.

Spalletti kreeg na de 3-0-nederlaag tegen Noorwegen te horen dat hij bij het WK-kwalificatieduel met Moldavië voor het laatst op de bank zat. Italië won dat duel met 2-0. Claudio Ranieri bedankte daarna voor het bondscoachschap van Italië. De 73-jarige Italiaan zei ervoor te kiezen zich volledig te richten op zijn werk als adviseur bij AS Roma.

Meer uit Voetbal

Cambuur identificeert verdachte na racistische bejegening

LEEUWARDEN (ANP) - Na het onderzoek van SC Cambuur naar de racistische bejegening van Willem II-speler Samuel Bamba wordt één persoon verdacht van "ontoelaatbaar gedrag". Dat meldt de voetbalclub uit Friesland op de website.

2 uur geleden
Teruggekeerde Dolberg wil kampioen worden met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg heeft zich na de interlandperiode met Denemarken bij Ajax gemeld. "Ik ben hier gekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax", laat hij via de club uit Amsterdam weten. "Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben. En natuurlijk wil ik veel doelpunten maken."

3 uur geleden
Geblesseerde aanvaller Marmoush mist duel tussen City en United

MANCHESTER (ANP) - Omar Marmoush mist zondag de thuiswedstrijd van Manchester City tegen Manchester United. De 27-jarige aanvaller heeft een knieblessure opgelopen tijdens de interland met Egypte tegen Burkina Faso.

4 uur geleden
Kaarten voor fans Vitesse voor uitduel met Jong AZ snel verkocht

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de beschikbare 180 kaarten voor de uitwedstrijd van vrijdag tegen Jong AZ binnen enkele minuten verkocht. De supporters reizen volgens een woordvoerder in een buscombi en autocombi richting Wijdewormer, waar de beloften van de club uit Alkmaar alle thuisduels spelen.

7 uur geleden
Bondscoach Deschamps vol lof over 'uitzonderlijke' Mbappé

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps was na afloop van de gewonnen WK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland (2-1) vol lof over sterspeler Kylian Mbappé. De aanvaller van Real Madrid klom dankzij een benutte strafschop naar de tweede plaats op de eeuwige ranglijst van doelpuntenmakers voor Frankrijk.

9 uur geleden
Jong Oranje speelt in leeg stadion gelijk tegen Jong Israël

VENLO (ANP) - Jong Oranje is met puntenverlies begonnen aan het kwalificatietoernooi voor het EK over twee jaar in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger verspeelde in blessuretijd een voorsprong op Jong Israël in een wedstrijd zonder publiek in Venlo (2-2).

23 uur geleden
Voetbalster Van Dijk voor 'recordbedrag' van FC Twente naar Inter

ENSCHEDE (ANP) - Aanvalster Nikée van Dijk zet haar voetballoopbaan voort in Italië. Internazionale uit Milaan heeft de 22-jarige voetbalster voor een "recordbedrag" overgenomen van FC Twente. Van Dijk voetbalde één seizoen in Enschede. In 38 wedstrijden maakte ze negentien doelpunten voor de landskampioen. Haar contract liep nog een jaar door.

1 dag geleden