Media: ex-zanger Lostprophets neergestoken en in levensgevaar
LONDEN (ANP) - De voormalige frontman van de band Lostprophets verkeert volgens Britse media in levensgevaar na een steekpartij in een gevangenis. Zanger Ian Watkins zit daar een gevangenisstraf van 29 jaar uit voor kindermisbruik.
De zanger zit zijn straf uit in een gevangenis in het Engelse Wakefield. Ingewijden zeggen tegen de krant The Mirror dat Watkins daar is aangevallen door andere gedetineerden. Ze zouden hem hebben gegijzeld en meerdere keren hebben gestoken. Hij raakte daarbij zeer ernstig gewond. De gevangenisdienst kon dat tegenover de BBC niet bevestigen, omdat de politie nog onderzoek doet.
De succesvolle rockster kreeg in 2013 een gevangenisstraf opgelegd voor meerdere strafbare feiten, waaronder een poging een baby seksueel te misbruiken. De rechtbank veroordeelde ook twee moeders die hadden meegewerkt aan kindermisbruik tot celstraffen. De rechter noemde Watkins een gevaar voor de samenleving en verweet de rocker geen berouw te tonen.
Meer uit Buitenland
HONGKONG (ANP/AFP) - De brandweer van Hongkong heeft vrijdag de bluswerkzaamheden afgerond in de woontorens die door een brand werden verwoest. Daarbij vielen zeker 94 doden. Het is de ergste brand die de stad in decennia heeft meegemaakt.
14 minuten geledenWASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gezegd dat de Verenigde Staten "migratie uit derdewereldlanden" permanent willen stopzetten. "Ik zal de migratie uit alle derdewereldlanden permanent pauzeren om het Amerikaanse systeem volledig te laten herstellen", schreef Trump op sociale media.
15 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Een van de twee leden van de Nationale Garde die nabij het Witte Huis werd neergeschoten, is overleden. Dat meldde de Amerikaanse president Donald Trump tijdens een persmoment.
3 uur geledenHONGKONG (ANP/AFP) - Het dodental door de brand in Hongkongse woontorens is opgelopen naar zeker 94. Hulpdiensten zijn nog steeds bezig het vuur in de torens te blussen en zoeken nog naar een groot aantal vermiste personen. Zeker 76 mensen raakten gewond, waaronder 11 brandweerlieden.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten zullen "binnenkort" beginnen met het aanpakken van "Venezolaanse drugsdealers" tijdens operaties op het land, en niet alleen op zee. Dat kondigde de Amerikaanse president Donald Trump aan.
3 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De president van het West-Afrikaanse Guinee-Bissau, Umaro Sissoco Embaló, is "veilig en wel" aangekomen in Senegal, meldt het Senegalese ministerie van Buitenlandse Zaken. Embaló werd naar eigen zeggen opgepakt tijdens een militaire staatsgreep in zijn land.
7 uur geledenKYIV (ANP/RTR) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky meldt dat Oekraïense en Amerikaanse delegaties eind deze week bij elkaar komen om verder te praten over de plannen om de oorlog tussen Rusland en Oekraïne te beëindigen.
10 uur geleden