Media: ex-zanger Lostprophets neergestoken en in levensgevaar
LONDEN (ANP) - De voormalige frontman van de band Lostprophets verkeert volgens Britse media in levensgevaar na een steekpartij in een gevangenis. Zanger Ian Watkins zit daar een gevangenisstraf van 29 jaar uit voor kindermisbruik.
De zanger zit zijn straf uit in een gevangenis in het Engelse Wakefield. Ingewijden zeggen tegen de krant The Mirror dat Watkins daar is aangevallen door andere gedetineerden. Ze zouden hem hebben gegijzeld en meerdere keren hebben gestoken. Hij raakte daarbij zeer ernstig gewond. De gevangenisdienst kon dat tegenover de BBC niet bevestigen, omdat de politie nog onderzoek doet.
De succesvolle rockster kreeg in 2013 een gevangenisstraf opgelegd voor meerdere strafbare feiten, waaronder een poging een baby seksueel te misbruiken. De rechtbank veroordeelde ook twee moeders die hadden meegewerkt aan kindermisbruik tot celstraffen. De rechter noemde Watkins een gevaar voor de samenleving en verweet de rocker geen berouw te tonen.
Meer uit Buitenland
MAKASSAR (ANP) - De Indonesische autoriteiten hebben wrakstukken gevonden van het vliegtuig dat vermist raakte in de provincie Zuid-Sulawesi. Naar de elf inzittenden wordt nog gezocht.
2 uur geledenBERLIJN (ANP) - Meer dan vijftig mensen zijn zaterdag gewond geraakt bij confrontaties tussen supporters en de politie voorafgaand aan de voetbalwedstrijd in de Duitse tweede divisie tussen Hertha BSC en koploper Schalke 04.
4 uur geledenWENEN (ANP) - Door een lawine in Oostenrijk zijn drie Tsjechische skiërs om het leven gekomen, meldt de politie. Het totale dodental door lawines in de Oostenrijkse Alpen zaterdag komt daarmee op acht. Eerder op de dag vielen al vijf doden bij twee afzonderlijke incidenten in de regio Pongau, ten zuiden van Salzburg.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump wil dat landen minstens 1 miljard dollar (ruim 860 miljoen euro) bijdragen om permanent lid te worden van de nieuwe internationale vredesraad. Dat staat in een concepthandvest dat is ingezien door persbureau Bloomberg.
6 uur geledenTABQA (ANP/AFP) - Het Syrische leger is verder opgerukt in het noorden van het land. Daardoor hebben ze nu gebieden in handen die lange tijd gecontroleerd werden door de Koerden.
8 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP/RTR) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft zich kritisch uitgelaten over de plannen van de Amerikaanse president Donald Trump voor internationale raden die een Palestijns overgangsbestuur in de Gazastrook moeten controleren of bijstaan.
13 uur geledenANKARA/BUENOS AIRES/CAÏRO (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft ook zijn Argentijnse, Egyptische en Turkse ambtgenoten uitgenodigd om zitting te nemen in een 'Raad van Vrede'. Die moet toezicht gaan houden op het overgangsbestuur in de Gazastrook. De uitnodigingen zijn in de betrokken hoofdsteden bevestigd. Er is niets gezegd over eventuele aanvaardingen van deze uitnodiging.
16 uur geleden