Media: Arsenal doet eerste bod van 35 miljoen euro op Timber
LONDEN (ANP) - Arsenal is serieus geïnteresseerd in Ajax-verdediger Jurriën Timber. De nummer 2 van Engeland heeft een eerste bod van omgerekend 35 miljoen euro gedaan op de 22-jarige international, meldde sportwebsite The Athletic als eerste. Inmiddels weten ook Nederlandse media dat het bod nog ver van de vraagprijs van Ajax van 60 miljoen euro af ligt.
Volgens de media is Timber zelf al in grote lijnen akkoord met Arsenal. Verder is de verwachting dat ook Arsenal uiteindelijk een deal met de speler van Oranje zal bereiken, voor een bedrag dat dichter bij de 60 miljoen ligt die Ajax zou willen.
Timber zou de eerste vaste basisspeler van Ajax worden die deze zomer zou vertrekken. De spelers van de Amsterdammers zullen na een teleurstellend seizoen doorgaans wat minder opleveren. Timber speelde 85 competitieduels voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
8 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
10 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
12 uur geleden