Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Media: Arsenal doet eerste bod van 35 miljoen euro op Timber

Media: Arsenal doet eerste bod van 35 miljoen euro op Timber

LONDEN (ANP) - Arsenal is serieus geïnteresseerd in Ajax-verdediger Jurriën Timber. De nummer 2 van Engeland heeft een eerste bod van omgerekend 35 miljoen euro gedaan op de 22-jarige international, meldde sportwebsite The Athletic als eerste. Inmiddels weten ook Nederlandse media dat het bod nog ver van de vraagprijs van Ajax van 60 miljoen euro af ligt.

Volgens de media is Timber zelf al in grote lijnen akkoord met Arsenal. Verder is de verwachting dat ook Arsenal uiteindelijk een deal met de speler van Oranje zal bereiken, voor een bedrag dat dichter bij de 60 miljoen ligt die Ajax zou willen.

Timber zou de eerste vaste basisspeler van Ajax worden die deze zomer zou vertrekken. De spelers van de Amsterdammers zullen na een teleurstellend seizoen doorgaans wat minder opleveren. Timber speelde 85 competitieduels voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.

Meer uit Voetbal

Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

6 minuten geleden
FC Barcelona rechtstreeks naar achtste finales CL

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich in het gemoderniseerde Camp Nou geplaatst voor de achtste finales van de Champions League. Het elftal van Hansi Flick won de laatste wedstrijd in de competitiefase met 4-1 van FC Kopenhagen. FC Barcelona eindigde als vijfde op de ranglijst en mag daardoor de tussenronde overslaan.

7 minuten geleden
Ajax strijdt de rest van seizoen om tweede plaats in Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het avontuur in de Champions League voorbij. De club verloor de thuiswedstrijd tegen Olympiakos (1-2) en is de rest van het seizoen alleen nog in de Eredivisie actief.

9 minuten geleden
PSV lijdt tegen Bayern vierde nederlaag en is klaar in Europa

EINDHOVEN (ANP) - PSV is er niet in geslaagd de tussenronde van de Champions League te bereiken. De Eindhovenaren gingen in de laatste wedstrijd van het hoofdtoernooi in eigen stadion onderuit tegen Bayern München (1-2) en eindigden daarmee op de ranglijst buiten de top 24.

11 minuten geleden
Ajax neemt met nederlaag afscheid van Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is uitgeschakeld in de Champions League. De Amsterdamse club verloor van Olympiakos in de Johan Cruijff ArenA (1-2).

17 minuten geleden
PSV uitgeschakeld in Champions League na late treffer Kane

EINDHOVEN (ANP) - PSV is uitgeschakeld in de Champions League. De Eindhovenaren gingen in de laatste wedstrijd van het hoofdtoernooi onderuit tegen Bayern München: 1-2. PSV belandde zo op de ranglijst buiten de top 24 en is voor dit seizoen klaar in Europa.

22 minuten geleden
Van Persie staat voor 'moeilijke puzzel' tegen Real Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord treedt donderdagavond tegen Real Betis aan zonder de geblesseerden Anel Ahmedhodzic, Tsuyoshi Watanabe, Sem Steijn en Ayase Ueda. Dat heeft coach Robin van Persie in een persconferentie laten weten. De Rotterdammers staan op de 26e plaats in de competitiefase van de Europa League. Feyenoord moet winnen om door te kunnen gaan.

2 uur geleden