Media: Arsenal doet eerste bod van 35 miljoen euro op Timber
LONDEN (ANP) - Arsenal is serieus geïnteresseerd in Ajax-verdediger Jurriën Timber. De nummer 2 van Engeland heeft een eerste bod van omgerekend 35 miljoen euro gedaan op de 22-jarige international, meldde sportwebsite The Athletic als eerste. Inmiddels weten ook Nederlandse media dat het bod nog ver van de vraagprijs van Ajax van 60 miljoen euro af ligt.
Volgens de media is Timber zelf al in grote lijnen akkoord met Arsenal. Verder is de verwachting dat ook Arsenal uiteindelijk een deal met de speler van Oranje zal bereiken, voor een bedrag dat dichter bij de 60 miljoen ligt die Ajax zou willen.
Timber zou de eerste vaste basisspeler van Ajax worden die deze zomer zou vertrekken. De spelers van de Amsterdammers zullen na een teleurstellend seizoen doorgaans wat minder opleveren. Timber speelde 85 competitieduels voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden