Medeactivist zegt Navalny's organisatie ACF voort te zetten
MOSKOU (ANP) - Aleksej Navalny's organisatie Anti-Corruption Foundation (ACF) gaat door met zijn werk. Dat heeft een van zijn medeactivisten Ivan Zjdanov gezegd. De organisatie is in Rusland verboden omdat het een "extremistische" organisatie zou zijn.
Bevestiging dat Navalny inderdaad is overleden, zoals de gevangenis meldt, heeft Zjdanov nog altijd niet. Als hij inderdaad dood is, is dat volgens hem geen "gewoon sterfgeval" maar een "politieke moord'.
De Anti-Corruption Foundation beschuldigt Vladimir Poetin en zijn medestanders ervan dat ze alles doen om aan de macht te blijven en zoveel mogelijk geld te stelen. Het doel van de organisatie is om Poetin uit het Kremlin te krijgen.
Meer uit Buitenland
GUAYAQUIL (ANP/AFP) - De politie in de provincie Guayas in het zuidwesten van Ecuador heeft acht hoofden gevonden met daarbij het bericht 'Verboden te stelen'. Dat maakte de politie zaterdag bekend.
1 uur geledenCAPE CANAVERAL (ANP/AFP/DPA) - Een nieuw team astronauten is aangekomen op het ruimtestation ISS. Dat blijkt uit beelden die de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA zaterdag vrijgaf.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het parket van Parijs richt een team op voor onderzoek naar zedendelinquent Jeffrey Epstein. De focus ligt daarbij op mogelijke misdrijven waarbij Fransen betrokken zijn.
7 uur geledenBERN (ANP/AFP) - Oman faciliteert volgende week het overleg tussen de Verenigde Staten en Iran in het Zwitserse Genève. "Zwitserland verwelkomt en ondersteunt deze gesprekken", aldus het Zwitserse ministerie van Buitenlandse Zaken.
8 uur geledenABUJA (ANP/AFP) - Gewapende mannen hebben meer dan veertig mensen gedood bij drie nieuwe aanvallen op dorpen in Nigeria, zo vertelde een humanitaire bron zaterdag aan AFP.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Amerikaanse rechters hebben sinds oktober in minstens 4421 zaken bepaald dat de immigratiedienst (ICE) migranten onrechtmatig heeft vastgezet. Persbureau Reuters meldt dit op basis van rechtbankdocumenten.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Naar schatting 200.000 mensen zijn volgens de politie in München op de been om te demonstreren tegen het regime in Iran. De betoging is op de Theresienwiese, een groot evenemententerrein waar in de herfst ook het Oktoberfest plaatsvindt.
13 uur geleden