Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mede-eigenaar Beckham met Inter Miami al klaar in Disney World

Mede-eigenaar Beckham met Inter Miami al klaar in Disney World

ORLANDO (ANP) - Inter Miami, de Amerikaanse club waarvan de Engelse oud-international David Beckham mede-eigenaar is, is als eerste ploeg uitgeschakeld op het toernooi van de Major League in Disney World in Orlando. De club uit Florida verloor ook de derde groepswedstrijd. New York City FC was met 1-0 te sterk op het afgesloten complex. De Libische international Ismael Tajouri-Shradi maakte het doelpunt.

Inter Miami eindigde in groep A op de vierde en laatste plaats. New York City FC (3 punten) maakt als één van de vier beste nummers 3 nog kans op deelname aan de achtste finales. Orlando City en Philadelphia Union (beide 6 punten) hebben zich al gekwalificeerd.

De Nederlandse trainers Jaap Stam en Frank de Boer zijn met hun clubs in groep E actief. Stam staat met FC Cincinnati op 3 punten, De Boer is met Atlanta United na twee duels nog puntloos.

De Amerikaanse voetbalcompetitie (MLS) werd in maart na twee speelronden stilgelegd vanwege het coronavirus. Na een onderbreking van bijna vier maanden hervatten de Amerikaanse clubs het seizoen eerder deze maand achter gesloten deuren in Disney World. De resultaten uit de groepsfase van het toernooi tellen mee voor de reguliere competitie.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

6 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

6 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

6 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

6 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

8 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

8 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

10 uur geleden