Mede-eigenaar Beckham met Inter Miami al klaar in Disney World
ORLANDO (ANP) - Inter Miami, de Amerikaanse club waarvan de Engelse oud-international David Beckham mede-eigenaar is, is als eerste ploeg uitgeschakeld op het toernooi van de Major League in Disney World in Orlando. De club uit Florida verloor ook de derde groepswedstrijd. New York City FC was met 1-0 te sterk op het afgesloten complex. De Libische international Ismael Tajouri-Shradi maakte het doelpunt.
Inter Miami eindigde in groep A op de vierde en laatste plaats. New York City FC (3 punten) maakt als één van de vier beste nummers 3 nog kans op deelname aan de achtste finales. Orlando City en Philadelphia Union (beide 6 punten) hebben zich al gekwalificeerd.
De Nederlandse trainers Jaap Stam en Frank de Boer zijn met hun clubs in groep E actief. Stam staat met FC Cincinnati op 3 punten, De Boer is met Atlanta United na twee duels nog puntloos.
De Amerikaanse voetbalcompetitie (MLS) werd in maart na twee speelronden stilgelegd vanwege het coronavirus. Na een onderbreking van bijna vier maanden hervatten de Amerikaanse clubs het seizoen eerder deze maand achter gesloten deuren in Disney World. De resultaten uit de groepsfase van het toernooi tellen mee voor de reguliere competitie.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
9 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
11 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
19 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
19 uur geleden