Mede-eigenaar Beckham met Inter Miami al klaar in Disney World
ORLANDO (ANP) - Inter Miami, de Amerikaanse club waarvan de Engelse oud-international David Beckham mede-eigenaar is, is als eerste ploeg uitgeschakeld op het toernooi van de Major League in Disney World in Orlando. De club uit Florida verloor ook de derde groepswedstrijd. New York City FC was met 1-0 te sterk op het afgesloten complex. De Libische international Ismael Tajouri-Shradi maakte het doelpunt.
Inter Miami eindigde in groep A op de vierde en laatste plaats. New York City FC (3 punten) maakt als één van de vier beste nummers 3 nog kans op deelname aan de achtste finales. Orlando City en Philadelphia Union (beide 6 punten) hebben zich al gekwalificeerd.
De Nederlandse trainers Jaap Stam en Frank de Boer zijn met hun clubs in groep E actief. Stam staat met FC Cincinnati op 3 punten, De Boer is met Atlanta United na twee duels nog puntloos.
De Amerikaanse voetbalcompetitie (MLS) werd in maart na twee speelronden stilgelegd vanwege het coronavirus. Na een onderbreking van bijna vier maanden hervatten de Amerikaanse clubs het seizoen eerder deze maand achter gesloten deuren in Disney World. De resultaten uit de groepsfase van het toernooi tellen mee voor de reguliere competitie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
11 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
18 uur geleden