Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Medaillekandidate Steenbergen mist WK-finale 200 meter vrije slag

Medaillekandidate Steenbergen mist WK-finale 200 meter vrije slag

DOHA (ANP) - Podiumkandidate Marrit Steenbergen mist tegen de verwachtingen in de strijd om de WK-medailles op de 200 meter vrije slag. De 24-jarige nummer 5 van vorig jaar kwam in de halve finales niet verder dan de negende tijd, terwijl de beste acht zich plaatsten voor de finale van woensdag.

Er lagen in Doha kansen voor de Friezin omdat alle medaillewinnaars van de afgelopen WK er in Doha niet bij zijn. Met haar tijd van 1.57,30 was Steenbergen een kleine twee tienden van een seconde te langzaam voor een plek in de finale. Ook Janna van Kooten redde het niet met de slechtste tijd in de halve finales (2.00,44).

Steenbergen werd zondag in Doha wel al wereldkampioen met de estafettevrouwen op de 4x100 meter vrij. Op de individuele variant van dat nummer is Steenbergen later deze week ook nog een kanshebber op eremetaal, na haar bronzen medaille van de vorige WK.

De in de Verenigde Staten geboren Nederlander Caspar Corbeau slaagde er op de 50 meter schoolslag niet in de finale te halen. De specialist op de 200 meter werd gedeeld elfde in 27,18, terwijl de beste acht doorgingen. Arno Kamminga besloot al eerder dit nummer te laten schieten.

Meer uit Sport

Van Gerwen moeizaam naar tweede ronde van WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.

9 uur geleden
Skeletonster Bos op vijfde plaats bij wereldbeker in Sigulda

SIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.

11 uur geleden
Vijftigste wereldbekerzege voor Zwitserse skiër Odermatt

VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.

16 uur geleden
Snowboardster Dekker zevende bij wereldbeker in Carezza

CAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.

16 uur geleden
Schulting houdt geloof dat ze zich kan kwalificeren voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."

18 uur geleden
Wennemars start op OKT op drie afstanden ondanks liesblessure

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.

19 uur geleden
Canadese wereldkampioen snowboarden mist Spelen door knieoperatie

OTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.

20 uur geleden