Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

McNulty wint en leidt na ingekorte bergrit Ronde van Valencia

McNulty wint en leidt na ingekorte bergrit Ronde van Valencia

ALTO DEL MISERAT (ANP) - Wielrenner Brandon McNulty heeft de vierde etappe in de Ronde van Valencia gewonnen. De Amerikaan van UAE Team Emirates kwam in de lastige bergetappe na 175,2 kilometer solo aan op de Alto del Miserat. Santiago Buitrago uit Colombia werd op elf seconden tweede voor de Rus Aleksandr Vlasov.

De rit zou gaan van Teulada Moraira naar Vall d'Ebo en kende beklimmingen van de tweede en derde categorie en een slotklim van de eerste categorie. De etappe werd ingekort, na een incident in de aankomstzone. Nadat een kopgroep van zeven renners met daarbij Alex Molenaar en Sam Oomen was teruggepakt, gingen renners als McNulty, Buitrago en Vlasov ervandoor. De Amerikaan bleek op de steile slotklim Alto del Miserat, waar de streep was getrokken, de sterkste.

McNulty neemt door de ritoverwinning ook de leiding in het algemeen klassement over van de Italiaan Alessandro Tonelli. Hij heeft dertien seconden voorsprong op Buitrago en zestien seconden op Vlasov. Zondag is er nog een korte slotrit (93 kilometer) van Bétera naar Valencia.

Meer uit Sport

Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

3 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

3 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

3 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

8 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

12 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

12 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

1 dag geleden