McLaren rekent in nieuwe seizoen op eerste Formule 1-zege Norris
WOKING (ANP) - McLaren rekent het komende seizoen op de eerste zege van Lando Norris in de Formule 1. De 24-jarige Brit begint aan zijn zesde seizoen in de Formule 1. Vorig jaar eindigde Norris zes keer als tweede en een keer als derde.
"Als Lando zijn eerste race wint, zal dat een mooi moment zijn. Daar is hij klaar voor. Het gaat er meer om dat wij er klaar voor zijn en een auto afleveren waarmee hij de kansen kan grijpen", zei McLaren-directeur Andrea Stella tijdens een presentatie.
Een nieuwe windtunnel en een raceautosimulator zijn nu in gebruik in de McLaren-fabriek in Woking. De renstal versterkte zich met hoofdingenieur Rob Marshall van Red Bull en David Sanchez (autoconcept en prestaties) van Ferrari.
Start seizoen
"De voorbereiding tot nu toe is relatief soepel verlopen. Vlot in de zin van de Formule 1, wat betekent dat we alles op het laatste moment tot het uiterste moeten drijven. Maar tot nu toe liggen we op schema", aldus Stella. "Dit zal uiteraard moeten worden bewezen zodra we de auto klaar hebben en hij op het circuit staat."
Het nieuwe Formule 1-seizoen begint 2 maart in Bahrein.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.
12 minuten geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.
16 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.
22 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).
1 dag geledenRIJSWIJK (ANP) - Wytse van der Goot (43) is maandag door de Nederlandse Sport Pers (NSP) uitgeroepen tot Sportjournalist van het Jaar 2025. De presentator en commentator van Ziggo Sport is volgens de jury "een liefhebber". "Hij houdt zichtbaar en hoorbaar van voetbal. Dat is bijvoorbeeld te merken in het programma 'Tussen de palen', waarin hij met een oud-voetballer diens loopbaan doorneemt. Wytse is veelzijdig. Hij kan presenteren en interviewen en hij leidt de talkshow Rondo, maar vermoedelijk is hij toch het liefst in het stadion. Met pet", aldus de jury.
1 dag geleden