Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

McLaren rekent in nieuwe seizoen op eerste Formule 1-zege Norris

McLaren rekent in nieuwe seizoen op eerste Formule 1-zege Norris

WOKING (ANP) - McLaren rekent het komende seizoen op de eerste zege van Lando Norris in de Formule 1. De 24-jarige Brit begint aan zijn zesde seizoen in de Formule 1. Vorig jaar eindigde Norris zes keer als tweede en een keer als derde.

"Als Lando zijn eerste race wint, zal dat een mooi moment zijn. Daar is hij klaar voor. Het gaat er meer om dat wij er klaar voor zijn en een auto afleveren waarmee hij de kansen kan grijpen", zei McLaren-directeur Andrea Stella tijdens een presentatie.

Een nieuwe windtunnel en een raceautosimulator zijn nu in gebruik in de McLaren-fabriek in Woking. De renstal versterkte zich met hoofdingenieur Rob Marshall van Red Bull en David Sanchez (autoconcept en prestaties) van Ferrari.

Start seizoen

"De voorbereiding tot nu toe is relatief soepel verlopen. Vlot in de zin van de Formule 1, wat betekent dat we alles op het laatste moment tot het uiterste moeten drijven. Maar tot nu toe liggen we op schema", aldus Stella. "Dit zal uiteraard moeten worden bewezen zodra we de auto klaar hebben en hij op het circuit staat."

Het nieuwe Formule 1-seizoen begint 2 maart in Bahrein.

Meer uit Sport

Wielerploeg Visma bevestigt vertrek sportief directeur Niermann

DEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.

11 minuten geleden
Shorttracker De Laat (31) beëindigt carrière

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.

27 minuten geleden
Andrejeva (19) speelt ervaren Cîrstea (36) weg op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.

33 minuten geleden
EK waterpolo voor vrouwen in 2028 opnieuw in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.

1 uur geleden
Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

14 uur geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

15 uur geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

17 uur geleden