McLaren rekent in nieuwe seizoen op eerste Formule 1-zege Norris
WOKING (ANP) - McLaren rekent het komende seizoen op de eerste zege van Lando Norris in de Formule 1. De 24-jarige Brit begint aan zijn zesde seizoen in de Formule 1. Vorig jaar eindigde Norris zes keer als tweede en een keer als derde.
"Als Lando zijn eerste race wint, zal dat een mooi moment zijn. Daar is hij klaar voor. Het gaat er meer om dat wij er klaar voor zijn en een auto afleveren waarmee hij de kansen kan grijpen", zei McLaren-directeur Andrea Stella tijdens een presentatie.
Een nieuwe windtunnel en een raceautosimulator zijn nu in gebruik in de McLaren-fabriek in Woking. De renstal versterkte zich met hoofdingenieur Rob Marshall van Red Bull en David Sanchez (autoconcept en prestaties) van Ferrari.
Start seizoen
"De voorbereiding tot nu toe is relatief soepel verlopen. Vlot in de zin van de Formule 1, wat betekent dat we alles op het laatste moment tot het uiterste moeten drijven. Maar tot nu toe liggen we op schema", aldus Stella. "Dit zal uiteraard moeten worden bewezen zodra we de auto klaar hebben en hij op het circuit staat."
Het nieuwe Formule 1-seizoen begint 2 maart in Bahrein.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
8 minuten geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
13 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 uur geledenTORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.
1 uur geledenGOIÁS (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is als achtste geëindigd in de Grote Prijs van Brazilië in de Moto2. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo zag de zege op het Autódromo Internacional Ayrton Senna in Goiás gaan naar de Spanjaard Daniel Holgado. Met Daniel Muñoz als tweede en Manuel González als derde was het podium geheel Spaans.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka's Simeon Catharina en Jur Spijkers hebben brons overgehouden aan de Grand Slam in Tbilisi. Het zijn de tweede en derde Nederlandse medailles bij het toernooi in Georgië. Eerder won Joanne van Lieshout zilver.
3 uur geleden