McLaren bindt Formule 1-coureur Norris tot eind 2025 aan zich
LONDEN (ANP) - Formule 1-team McLaren heeft coureur Lando Norris tot eind 2025 aan zich gebonden. De 22-jarige Brit staat al sinds 2017 onder contract bij McLaren.
"Ik hou van de mensen bij het team en voel me thuis bij McLaren. Ik ben opgegroeid in dit team en ik maak deel uit van deze reis die we allemaal maken. Vorig seizoen was weer een geweldige stap, zowel in mijn carrière als in de prestaties van het team", aldus Norris.
"Ik zie hoeveel er geïnvesteerd wordt en voel de toewijding bij het team om in de toekomst te kunnen strijden om overwinningen en titels. Dit alles geeft me enorm veel vertrouwen om vooruit te kijken, dus het was een logische beslissing om onze relatie de komende jaren voort te zetten."
Norris werd afgelopen seizoen zesde in de Formule 1. Hij stond vier keer op het podium. Tijdens de Grote Prijs van Italië, toen Max Verstappen en Lewis Hamilton uitvielen, werd hij tweede. De zege ging toen naar de Australiër Daniel Ricciardo, ook in 2022 zijn ploeggenoot bij McLaren.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
15 minuten geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
8 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
13 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
15 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
20 uur geleden