Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

McLaren bindt Formule 1-coureur Norris tot eind 2025 aan zich

McLaren bindt Formule 1-coureur Norris tot eind 2025 aan zich

LONDEN (ANP) - Formule 1-team McLaren heeft coureur Lando Norris tot eind 2025 aan zich gebonden. De 22-jarige Brit staat al sinds 2017 onder contract bij McLaren.

"Ik hou van de mensen bij het team en voel me thuis bij McLaren. Ik ben opgegroeid in dit team en ik maak deel uit van deze reis die we allemaal maken. Vorig seizoen was weer een geweldige stap, zowel in mijn carrière als in de prestaties van het team", aldus Norris.

"Ik zie hoeveel er geïnvesteerd wordt en voel de toewijding bij het team om in de toekomst te kunnen strijden om overwinningen en titels. Dit alles geeft me enorm veel vertrouwen om vooruit te kijken, dus het was een logische beslissing om onze relatie de komende jaren voort te zetten."

Norris werd afgelopen seizoen zesde in de Formule 1. Hij stond vier keer op het podium. Tijdens de Grote Prijs van Italië, toen Max Verstappen en Lewis Hamilton uitvielen, werd hij tweede. De zege ging toen naar de Australiër Daniel Ricciardo, ook in 2022 zijn ploeggenoot bij McLaren.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 uur geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

16 uur geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

19 uur geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

1 dag geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

1 dag geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

1 dag geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

1 dag geleden