McIlroy en Thomas golfen in de kleuren van Woods
ORLANDO (ANP) - Rory McIlroy en Justin Thomas behoren tot de golfers die zondag tijdens de slotronde van het World Golf Championship (WGC) in Florida in het rood en het zwart de baan opgaan. Daarmee steunen ze Tiger Woods, die in het ziekenhuis ligt na een zwaar verkeersongeval. De Amerikaan, algemeen beschouwd als een van de beste golfers aller tijden, draagt op de slotdag van toernooien altijd een rood shirt en een zwarte broek.
Woods bevindt zich nog in het Cedars-Sinai Medical Center van Los Angeles nadat hij bij het eenzijdig ongeval, waarbij hij meerdere keren over de kop sloeg, open breuken aan zijn rechterbeen en een verbrijzelde enkel had opgelopen. De 45-jarige golfer maakt het naar omstandigheden goed, luidden de laatste berichten.
Ook Collin Morikawa, die de leiding heeft op het toernooi in Bradenton, komt zondag in rood en zwart de baan op, zo meldt Golf Channel. Tienvoudig majorwinnaar Annika Sörenstam, die in Orlando haar eerste LPGA-toernooi speelt in dertien jaar, kondigde ook al aan gehuld te zullen zijn in de kleuren van golficoon Woods.
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.
8 uur geledenTORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.
10 uur geledenWINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.
10 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.
10 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.
13 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.
14 uur geleden