Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

McDonald's: rundvleesburgers niet de oorzaak van E. coli-uitbraak

McDonald's: rundvleesburgers niet de oorzaak van E. coli-uitbraak

WASHINGTON (ANP) - McDonald's heeft zondag uitgesloten dat het rundvlees in de Quarter Pounder-burgers de oorzaak zou zijn van de E. coli-uitbraak, waardoor minstens een persoon overleed en bijna 75 anderen ziek werden in de Verenigde Staten.

De uitbraak, die eind september begon, verspreidde zich over tien westelijke staten. De meeste gevallen deden zich voor in de staten Colorado en Nebraska, meldde de Amerikaanse gezondheidsdienst CDC. Het ministerie van Landbouw van Colorado zei in een verklaring dat alle onderzochte monsters uit verse en bevroren rundvleesburgers negatief testten op E. coli.

McDonald's zegt in een verklaring dat het de distributie van verse leveringen van de zogeheten Quarter Pounders weer zal hervatten en dat deze burgers naar verwachting de komende week in alle restaurants weer beschikbaar zijn.

Vorige week zei McDonald's in een verklaring dat de E. coli-uitbraak veroorzaakt zou zijn door besmette uien die door een bepaalde leverancier waren geleverd.

Meer uit Buitenland

Iraanse Revolutionaire Garde meldt aanval op Amerikaanse basis

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse Revolutionaire Garde (IRG) heeft donderdag laten weten dat ze een Amerikaanse luchtmachtbasis heeft aangevallen. Staatspersbureau Tasnim meldt dat dit zou zijn gebeurd naar aanleiding van een Amerikaanse aanval in de buurt van de zuidelijke stad Bandar Abbas.

35 minuten geleden
Israël valt Hezbollah aan in Libanese stad Tyrus

TEL AVIV (ANP/RTR) - De Israëlische krijgsmacht (IDF) meldt in de nacht van woensdag op donderdag te zijn begonnen met aanvallen op Hezbollah-infrastructuur in de Zuid-Libanese stad Tyrus.

39 minuten geleden
VS leggen sancties op aan Iraanse autoriteit Straat van Hormuz

WASHINGTON (ANP) - De VS hebben sancties opgelegd aan de Persian ⁠Gulf ‌Strait Authority, de instantie die Iran heeft opgericht om de Straat van Hormuz te beheren. Dat maakte het Amerikaanse ministerie van Financiën woensdag bekend.

1 uur geleden
CNN: VS starten onderzoek naar Trump-aanklager E. Jean Carroll

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Justitie is een strafrechtelijk onderzoek gestart naar E. Jean Carroll, de oud-columniste die de Amerikaanse president Donald Trump beschuldigde van seksuele aanranding. Dat meldt CNN op basis van meerdere bronnen die bekend zijn met de zaak.

3 uur geleden
Jill Biden: ik dacht dat Joe beroerte kreeg in debat met Trump

WASHINGTON (ANP) - De voormalige Amerikaanse first lady Jill Biden zegt dat ze tijdens het zwakke debatoptreden van haar man Joe Biden tegen Donald Trump in 2024 dacht dat hij een beroerte kreeg. Dat zegt ze in een interview met CBS News Sunday Morning, dat dit weekend wordt uitgezonden.

3 uur geleden
Verenigde Staten voeren nieuwe aanvallen uit op Iran

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger heeft nieuwe aanvallen uitgevoerd op Iran. Dat heeft een Amerikaanse functionaris woensdag aan Reuters gemeld.

3 uur geleden
Iraanse media melden explosies nabij havenstad Bandar Abbas

TEHERAN (ANP) - In de nacht van woensdag op donderdag zijn drie explosies gehoord ten oosten van de Iraanse havenstad Bandar Abbas. Dat meldden Iraanse media donderdagochtend vroeg.

3 uur geleden