Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé zwijgt na doelpunt tegen Real Madrid over toekomst

Mbappé zwijgt na doelpunt tegen Real Madrid over toekomst

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé heeft naar eigen zeggen nog geen besluit genomen over zijn toekomst. De Franse aanvaller weigert zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain te verlengen en alles wijst erop dat hij in de zomer verhuist naar Real Madrid. Uitgerekend Mbappé besliste in het Parc des Princes het eerste duel tussen die twee clubs in de achtste finales van de Champions League (1-0).

"Ik heb nog geen besluit genomen over mijn toekomst", zei de 23-jarige aanvaller op de Spaanse tv. "Ik speel voor Paris Saint-Germain, een van de beste clubs ter wereld. Nee, deze wedstrijd heeft geen invloed op mijn toekomst. Ik geef alles en we zien wel wat er volgend seizoen gebeurt."

In de aanloop naar de eerste krachtmeting tussen PSG en Real Madrid ging het vooral over Mbappé en diens toekomstplannen. "Het is niet moeilijk om al die verhalen te negeren. Ik moet gewoon voetballen. Er worden teveel vragen gesteld en teveel dingen gezegd. Ik ben speler van PSG en heel blij bij deze club." De return is op 9 maart in Estadio Santiago Bernabéu, naar verwachting het nieuwe werkterrein van Mbappé. "We gaan naar Madrid om daar weer te winnen", aldus de Fransman, die werd uitgeroepen tot 'man of the match'.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

9 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

9 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

10 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

10 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

10 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

12 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

13 uur geleden