Mbappé zwijgt na doelpunt tegen Real Madrid over toekomst
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé heeft naar eigen zeggen nog geen besluit genomen over zijn toekomst. De Franse aanvaller weigert zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain te verlengen en alles wijst erop dat hij in de zomer verhuist naar Real Madrid. Uitgerekend Mbappé besliste in het Parc des Princes het eerste duel tussen die twee clubs in de achtste finales van de Champions League (1-0).
"Ik heb nog geen besluit genomen over mijn toekomst", zei de 23-jarige aanvaller op de Spaanse tv. "Ik speel voor Paris Saint-Germain, een van de beste clubs ter wereld. Nee, deze wedstrijd heeft geen invloed op mijn toekomst. Ik geef alles en we zien wel wat er volgend seizoen gebeurt."
In de aanloop naar de eerste krachtmeting tussen PSG en Real Madrid ging het vooral over Mbappé en diens toekomstplannen. "Het is niet moeilijk om al die verhalen te negeren. Ik moet gewoon voetballen. Er worden teveel vragen gesteld en teveel dingen gezegd. Ik ben speler van PSG en heel blij bij deze club." De return is op 9 maart in Estadio Santiago Bernabéu, naar verwachting het nieuwe werkterrein van Mbappé. "We gaan naar Madrid om daar weer te winnen", aldus de Fransman, die werd uitgeroepen tot 'man of the match'.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
9 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
13 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
15 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
15 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
16 uur geleden