Mbappé zwijgt na doelpunt tegen Real Madrid over toekomst
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé heeft naar eigen zeggen nog geen besluit genomen over zijn toekomst. De Franse aanvaller weigert zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain te verlengen en alles wijst erop dat hij in de zomer verhuist naar Real Madrid. Uitgerekend Mbappé besliste in het Parc des Princes het eerste duel tussen die twee clubs in de achtste finales van de Champions League (1-0).
"Ik heb nog geen besluit genomen over mijn toekomst", zei de 23-jarige aanvaller op de Spaanse tv. "Ik speel voor Paris Saint-Germain, een van de beste clubs ter wereld. Nee, deze wedstrijd heeft geen invloed op mijn toekomst. Ik geef alles en we zien wel wat er volgend seizoen gebeurt."
In de aanloop naar de eerste krachtmeting tussen PSG en Real Madrid ging het vooral over Mbappé en diens toekomstplannen. "Het is niet moeilijk om al die verhalen te negeren. Ik moet gewoon voetballen. Er worden teveel vragen gesteld en teveel dingen gezegd. Ik ben speler van PSG en heel blij bij deze club." De return is op 9 maart in Estadio Santiago Bernabéu, naar verwachting het nieuwe werkterrein van Mbappé. "We gaan naar Madrid om daar weer te winnen", aldus de Fransman, die werd uitgeroepen tot 'man of the match'.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
5 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
5 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
8 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
10 uur geleden