Mbappé zwijgt na doelpunt tegen Real Madrid over toekomst
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé heeft naar eigen zeggen nog geen besluit genomen over zijn toekomst. De Franse aanvaller weigert zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain te verlengen en alles wijst erop dat hij in de zomer verhuist naar Real Madrid. Uitgerekend Mbappé besliste in het Parc des Princes het eerste duel tussen die twee clubs in de achtste finales van de Champions League (1-0).
"Ik heb nog geen besluit genomen over mijn toekomst", zei de 23-jarige aanvaller op de Spaanse tv. "Ik speel voor Paris Saint-Germain, een van de beste clubs ter wereld. Nee, deze wedstrijd heeft geen invloed op mijn toekomst. Ik geef alles en we zien wel wat er volgend seizoen gebeurt."
In de aanloop naar de eerste krachtmeting tussen PSG en Real Madrid ging het vooral over Mbappé en diens toekomstplannen. "Het is niet moeilijk om al die verhalen te negeren. Ik moet gewoon voetballen. Er worden teveel vragen gesteld en teveel dingen gezegd. Ik ben speler van PSG en heel blij bij deze club." De return is op 9 maart in Estadio Santiago Bernabéu, naar verwachting het nieuwe werkterrein van Mbappé. "We gaan naar Madrid om daar weer te winnen", aldus de Fransman, die werd uitgeroepen tot 'man of the match'.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
6 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
12 uur geleden