Mbappé wil nog steeds vertrekken bij Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Het zou zomaar kunnen dat Kylian Mbappé aan het einde van het seizoen transfervrij vertrekt bij Paris Saint-Germain. De 22-jarige aanvaller wilde de Franse topclub eigenlijk afgelopen zomer al verruilen voor Real Madrid, maar de clubleiding van PSG hield dat tegen. Aan de vertrekwens van Mbappé is sindsdien niets veranderd, zegt hij in een interview met L'Equipe.
"Het was een logische stap geweest om afgelopen zomer te vertrekken", zegt de Franse international. "Mijn ambitie was ook duidelijk. Ik wilde PSG alleen verlaten voor Real Madrid. Real bracht ook een bod uit en ik dacht dat mijn tijd in Parijs erop zat. Ik moest huilen toen ik hoorde dat ik niet naar Madrid kon gaan." Het contract van Mbappé bij de koploper van de Ligue 1 loopt na dit seizoen af. "We hebben al twee maanden niet gepraat over contractverlenging, sinds ik heb gezegd dat ik wil vertrekken."
Paris Saint-Germain nam Mbappé in 2017 over van AS Monaco. In eerste instantie op huurbasis, een jaar later werd de overstap definitief. PSG betaalde naar verluidt een bedrag dat inclusief bonussen kan oplopen tot maar liefst 180 miljoen euro. Mbappé maakte al bijna 140 doelpunten voor de Parijzenaars, waarmee hij vorig jaar de finale van de Champions League bereikte.
De Fransman, die in 2018 met zijn land wereldkampioen werd, vormt de voorhoede van PSG met Neymar en de van FC Barcelona overgekomen Lionel Messi.
Meer uit Voetbal
BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
33 minuten geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
46 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
2 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.
10 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.
11 uur geleden