Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé wil nog steeds vertrekken bij Paris Saint-Germain

Mbappé wil nog steeds vertrekken bij Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP) - Het zou zomaar kunnen dat Kylian Mbappé aan het einde van het seizoen transfervrij vertrekt bij Paris Saint-Germain. De 22-jarige aanvaller wilde de Franse topclub eigenlijk afgelopen zomer al verruilen voor Real Madrid, maar de clubleiding van PSG hield dat tegen. Aan de vertrekwens van Mbappé is sindsdien niets veranderd, zegt hij in een interview met L'Equipe.

"Het was een logische stap geweest om afgelopen zomer te vertrekken", zegt de Franse international. "Mijn ambitie was ook duidelijk. Ik wilde PSG alleen verlaten voor Real Madrid. Real bracht ook een bod uit en ik dacht dat mijn tijd in Parijs erop zat. Ik moest huilen toen ik hoorde dat ik niet naar Madrid kon gaan." Het contract van Mbappé bij de koploper van de Ligue 1 loopt na dit seizoen af. "We hebben al twee maanden niet gepraat over contractverlenging, sinds ik heb gezegd dat ik wil vertrekken."

Paris Saint-Germain nam Mbappé in 2017 over van AS Monaco. In eerste instantie op huurbasis, een jaar later werd de overstap definitief. PSG betaalde naar verluidt een bedrag dat inclusief bonussen kan oplopen tot maar liefst 180 miljoen euro. Mbappé maakte al bijna 140 doelpunten voor de Parijzenaars, waarmee hij vorig jaar de finale van de Champions League bereikte.

De Fransman, die in 2018 met zijn land wereldkampioen werd, vormt de voorhoede van PSG met Neymar en de van FC Barcelona overgekomen Lionel Messi.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bezorgt FC Barcelona eerste competitienederlaag

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.

2 uur geleden
Frenkie de Jong maakt rentree bij FC Barcelona in El Clásico

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondagavond zijn eerste minuten van het seizoen gemaakt bij FC Barcelona. Hij maakte in de 74e minuut een invalbeurt in El Clásico tegen Real Madrid bij een stand van 1-1. De Jong kwam nog niet in actie door een knieblessure die hij opliep bij het Nederlands elftal tijdens het WK voetbal van afgelopen zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
FC Twente gaat AZ voorbij na overwinning in Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.

3 uur geleden
Bayern weer koploper in Bundesliga na zege bij SC Freiburg

FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.

5 uur geleden
Ajax wint uitwedstrijd tegen Sparta en klimt naar tweede plaats

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.

6 uur geleden
Doelpuntenmaker Til ziet PSV laatste weken te veel kansen missen

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."

7 uur geleden
WK gewichtheffen in 2030 eerste WK in Rusland sinds invasie

LAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.

7 uur geleden