Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé voetballer met hoogste transferwaarde, De Jong zevende

Mbappé voetballer met hoogste transferwaarde, De Jong zevende

NEUCHÂTEL (ANP) - Kylian Mbappé is met een geschatte transferwaarde van 205,6 miljoen euro de waardevolste voetballer van dit moment. Onderzoeksbureau CIES, gespecialiseerd in cijfers en statistieken op voetbalgebied, heeft de Franse aanvaller van Paris Saint-Germain na diens contractverlenging bovenaan de lijst gezet. Mbappé (23) verlengde onlangs zijn aflopende contract in Parijs met drie jaar.

Frenkie de Jong is de nummer 7 op de lijst van CIES, met een geschatte transferwaarde van 112,5 miljoen euro. Het contract van de 25-jarige middenvelder bij FC Barcelona loopt door tot de zomer van 2026. De Jong wordt wel in verband gebracht met een vertrek bij Barcelona. De Spaanse club moet vanwege de penibele financiële situatie eerst spelers verkopen voordat nieuwelingen kunnen worden aangetrokken en de Oranje-international behoort tot de spelers met de hoogste transferwaarde in de selectie. Volgens CIES is alleen Pedri duurder bij Barcelona (135,1 miljoen euro). De Jong wordt nadrukkelijk gelinkt aan Manchester United, waar Erik ten Hag de nieuwe trainer is.

Achter Mbappé staat de Braziliaanse aanvaller Vinícius Júnior van Champions League-winnaar Real Madrid tweede op de lijst, met een geschatte waarde van 185,3 miljoen. Erling Haaland, de nieuwe Noorse spits van Manchester City, is 152,6 miljoen euro waard volgens het onderzoeksbureau. Rúben Dias heeft als enige verdediger de top 10 gehaald. De Portugees van City zou een waarde van 109,6 miljoen euro vertegenwoordigen.

Volgens CIES is de Braziliaanse vleugelspits Antony van Ajax de waardevolste speler in de Eredivisie, met een transferwaarde van 51,2 miljoen euro. De 22-jarige international ligt tot medio 2025 vast in Amsterdam. Op dit moment is Neymar de duurste voetballer ooit. Paris Saint-Germain betaalde in 2017 maar liefst 222 miljoen euro aan Barcelona voor de Braziliaan. Voor Mbappé legde de Franse club in totaal 180 miljoen euro neer.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

6 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

11 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

20 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

23 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 dag geleden