Mbappé verlengt aflopend contract bij PSG met drie jaar
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé heeft vlak voor de laatste competitiewedstrijd dit seizoen van Paris Saint-Germain bevestigd dat hij in Parijs blijft voetballen. De 23-jarige aanvaller weigerde geruime tijd zijn aflopende contract te verlengen en alles wees erop dat hij zou overstappen naar Real Madrid. Mbappé heeft echter besloten om PSG trouw te blijven. Hij verlengde zijn contract tot de zomer van 2025.
Hij werd voor de aftrap van de thuiswedstrijd tegen Metz luidkeels toegezongen door de supporters in het Parc des Princes. Naar verluidt gaat Mbappé een astronomisch salaris verdienen en krijgt hij zelfs inspraak in het transferbeleid van de Franse kampioen.
Meer uit Voetbal
AUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
7 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
52 minuten geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
1 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is voorlopig geschorst nadat hij eind vorige maand uit onvrede de Portugese voetbalselectie verliet. De nationale voetbalbond is een onderzoek gestart en daar moet de definitieve straf uit volgen, staat in een verklaring van de bond. Ronaldo (41) zei eerder deze week al dat hij het terecht zou vinden als hij wordt gestraft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Cole Palmer heeft zijn toekomst verbonden aan Chelsea. De 24-jarige middenvelder verlengde zijn contract met de Londense club tot de zomer van 2034. Palmer kwam in 2023 over van Manchester City en was sindsdien in 138 wedstrijden 91 keer direct betrokken bij een doelpunt.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
18 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
19 uur geleden