
Mbappé verlengt aflopend contract bij PSG met drie jaar
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé heeft vlak voor de laatste competitiewedstrijd dit seizoen van Paris Saint-Germain bevestigd dat hij in Parijs blijft voetballen. De 23-jarige aanvaller weigerde geruime tijd zijn aflopende contract te verlengen en alles wees erop dat hij zou overstappen naar Real Madrid. Mbappé heeft echter besloten om PSG trouw te blijven. Hij verlengde zijn contract tot de zomer van 2025.
Hij werd voor de aftrap van de thuiswedstrijd tegen Metz luidkeels toegezongen door de supporters in het Parc des Princes. Naar verluidt gaat Mbappé een astronomisch salaris verdienen en krijgt hij zelfs inspraak in het transferbeleid van de Franse kampioen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een ruime zege op FC Groningen de kansen van de Groningers op het bereiken van de play-offs voor Europees voetbal een stuk kleiner gemaakt. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 3-0, de eerste thuiszege in de Eredivisie sinds 23 februari.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is het winnen verleerd in de eindfase van de kampioensrace. De koploper ging in de thuiswedstrijd tegen NEC hard onderuit (0-3) en heeft in de laatste drie duels 8 punten ingeleverd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een forse nederlaag geleden in de thuiswedstrijd tegen NEC (0-3). Sontje Hansen, Brayann Pereira en Sami Ouaissa maakten na rust de doelpunten voor de bezoekers uit Nijmegen.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft dankzij een 4-3-zege op Real Madrid een voorschot genomen op de landstitel in Spanje. De ploeg van coach Hansi Flick en aanvoerder Frenkie de Jong boog een 2-0-achterstand nog voor rust om in een 4-2-voorsprong. Na de pauze zorgde de Fransman Kylian Mbappé met zijn derde treffer (4-3) nog voor een spannende slotfase.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Thomas Beelen komt dit seizoen niet meer in actie. De speler haakte in aanloop naar de topper tegen PSV op de training geblesseerd af en zat ook niet bij de selectie. Feyenoord-coach Robin van Persie maakte dat na afloop van Feyenoord-PSV (2-3) bekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt het knap dat zijn elftal lang heeft meegedaan om de tweede plaats in de Eredivisie. "Ik ben blij met de progressie die wij maken. Ik heb tegen PSV heel veel positieve punten gezien. Maar je wilt altijd meer", zei Van Persie na zijn eerste competitienederlaag tegen PSV (2-3).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Igor Paixão kijkt met gemengde gevoelens terug op de topper tussen Feyenoord en PSV (2-3). De Braziliaan opende namens de thuisclub al na vijf minuten de score, maar zag PSV in de tweede helft toch nog winnen. "We speelden een prima eerste helft. Maar na de rust moeten we erkennen dat PSV ook een goed team heeft", stelde Paixão na afloop in De Kuip. "Ondanks alles heb ik wel met plezier gespeeld."
2 uur geleden