Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé vanwege conflict niet bij fotoshoot Franse ploeg

Mbappé vanwege conflict niet bij fotoshoot Franse ploeg

PARIJS (ANP) - Bij de nationale voetbalploeg van Frankrijk is een conflict opgelaaid over de portretrechten van de spelers. Sterspeler Kylian Mbappé weigert dinsdag deel te nemen aan een fotoshoot met de internationals. De aanvaller zet daarmee de Franse voetbalbond FFF onder druk. Hij wil dat de afspraken over portretrechten worden gewijzigd.

Mbappé gaf in een verklaring aan dat "hij en zijn vertegenwoordigers het ten zeerste betreuren dat er geen akkoord kon worden bereikt, zoals gevraagd, in aanloop naar het WK".

Het conflict sleept al maanden. In maart weigerde Mbappé al deel te nemen aan een sponsoractie, waarmee hij aangaf zich niet te kunnen vinden in de bestaande overeenkomst tussen de internationals en de bond. De aanvaller van Paris Saint-Germain wil zeggenschap houden over de merken waarmee hij wordt geassocieerd. FFF-voorzitter Noël Le Graët dreigde in de sportkrant L'Équipe eind mei nog Mbappé niet langer te laten meedelen in de opbrengsten. Afgelopen zomer leek de zaak opgelost en sprak Le Graët begripvolle woorden. "We hebben twaalf sponsors die allemaal iets willen met Mbappé. Ik begrijp dat dat soms te veel wordt."

Meer uit Sport

Nederland met acht keer goud op vierde plek in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.

2 uur geleden
Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

3 uur geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

3 uur geleden
Nederland heeft in Milaan meer medailles dan vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.

3 uur geleden
Shorttrackers sluiten olympisch toernooi af met zeven medailles

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.

3 uur geleden
Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

3 uur geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

3 uur geleden