Mbappé test positief op coronavirus en mist duel met Kroaten
PARIJS (ANP/RTR) - Kylian Mbappé kan dinsdag niet meedoen in de wedstrijd om de Nations League tussen Frankrijk en Kroatië. De aanvaller van Paris Saint-Germain heeft positief getest op het coronavirus en moet in quarantaine, meldt de Franse voetbalbond.
Mbappé deed zaterdag nog wel mee in het duel met Zweden (1-0). Toen maakte hij het enige doelpunt. Ook bij de training van maandag was hij nog van de partij.
Mbappé is al de zevende speler van Paris Saint-Germain die het virus de voorbije weken opliep. De Braziliaanse aanvaller Neymar was vorige week een van de eersten die positief testte. De meeste spelers liepen het virus op tijdens hun vakantie.
Paris Saint-Germain begint door de positieve testen verzwakt aan het nieuwe seizoen. Donderdag is de eerste competitiewedstrijd.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
11 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
14 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
16 uur geleden