Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé test positief op coronavirus en mist duel met Kroaten

Mbappé test positief op coronavirus en mist duel met Kroaten

PARIJS (ANP/RTR) - Kylian Mbappé kan dinsdag niet meedoen in de wedstrijd om de Nations League tussen Frankrijk en Kroatië. De aanvaller van Paris Saint-Germain heeft positief getest op het coronavirus en moet in quarantaine, meldt de Franse voetbalbond.

Mbappé deed zaterdag nog wel mee in het duel met Zweden (1-0). Toen maakte hij het enige doelpunt. Ook bij de training van maandag was hij nog van de partij.

Mbappé is al de zevende speler van Paris Saint-Germain die het virus de voorbije weken opliep. De Braziliaanse aanvaller Neymar was vorige week een van de eersten die positief testte. De meeste spelers liepen het virus op tijdens hun vakantie.

Paris Saint-Germain begint door de positieve testen verzwakt aan het nieuwe seizoen. Donderdag is de eerste competitiewedstrijd.

Meer uit Voetbal

UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

17 minuten geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

3 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

3 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

5 uur geleden
Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

8 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

17 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

18 uur geleden